← כל התזותRDWRניטרליתביטחון בינונייום שישי, 30 באוקטובר 2026English

Radware

חברה ישראלית שמגינה על אתרים ואפליקציות של חברות מפני מתקפות שמנסות להפיל אותם או לחדור אליהם.

הציון שלנוניטרלית ביטחון בינוני
הציונים
ציונים · 1-4
צמיחה3/4 ↑

ההכנסות צמחו ב-10% ב-2025 וב-12% ברבעון השלישי של 2026, וההכנסות החוזרות מהענן עלו ב-21%; זו עדיין לא הצמיחה המהירה והמתמשכת שנדרשת לציון 4.

איכות העסק2/4 →

המכשירים שלה נשארים אצל הלקוחות ואין לה לקוח גדול אחד, אבל היא מגינה על פלח זעיר מהאתרים ברשת, ושיעור הרווח התפעולי שלה הוא חלק קטן מזה של המתחרות.

איתנות פיננסית4/4 →

מזומנים וניירות ערך של 421.5 מיליון דולר, בלי חוב, תזרים חיובי מפעילות שוטפת ו-207.3 מיליון דולר ששולמו מראש.

יכולת ביצוע3/4 ↑

החברה הסיטה את התמהיל למנויי ענן ועמדה בתחזיות האחרונות שלה, אבל חמש שנים של צמיחה לא הוסיפו רווח תפעולי.

ערך לבעלי המניות3/4 →

רכישות חוזרות של 61.8 מיליון דולר בתשעה חודשים עולות על התגמול במניות, אבל התגמול במניות עלה ל-8.9 מיליון דולר ברבעון ובולע חלק גדול מהתועלת.

פוטנציאל2/4 →

הצורך בהגנה מפני מתקפות גדול וגדל, אבל הנתח של Radware זעיר, ולמוצרי אבטחת הבינה המלאכותית שלה אין הכנסות מדווחות.

רמת סיכון3/4 →

אין לקוח שמהווה יותר מ-10% מהמכירות ואין חוב; מנגד, הפעילות מרוכזת בישראל, הייצור תלוי בשני יצרני חוץ ושער השקל משפיע על הרווח.

תמחור3/4 ↓

שווי החברה, בניכוי המזומנים, הוא כ-3.35 פעמים המכירות; המחיר מגלם צמיחה של כ-10% בשנה במשך עשר שנים, קרוב לקצב הצמיחה של היום.

חוזק הראיות3/4 →

עיקר העסק נשען על נתונים מהדוחות הכספיים, אבל ההכנסות החוזרות מהענן הן מדד של ההנהלה, והיקף הפעילות באבטחת בינה מלאכותית לא נחשף.

ההימור · שנתיים עד שלוש
בטוח, פוטנציאל מוגבל1.1×

אם ההימור מצליח: 1.1×. אם הוא נכשל: נשארים כ-100%.

השורה התחתונה

הציון שלנו ל-Radware: ניטרלית. העסק טוב: המכירות צומחות בכ-12% בשנה, מנויי הענן מהר יותר, ויש לה הרבה מזומנים ואין חוב, אבל הרווח נשאר במקום בזמן שההוצאות עלו. המחיר הוגן. במכפיל של כ-3.35 על המכירות, הקונים צריכים שההכנסות יצמחו בכ-10% בשנה במשך עשר שנים, מעט פחות מהקצב של היום. כהימור על מוצרי אבטחת הבינה המלאכותית החדשים שלה היא דפנסיבית: שאר העסק והמזומנים מכסים את המחיר, אבל גם תוצאה טובה מוסיפה מעט. ההערכה תלויה בשאלה אם הרווח יתחיל סוף סוף לצמוח יחד עם המכירות.

הטיעון לטווח הארוךככל שחברות יעבירו עבודה לסוכני בינה מלאכותית, הן יהיו מוכנות לשלם כדי להגן על הסוכנים האלה מפני הטעיה ושימוש לרעה.

הראיות (באנגלית) · 6 טענות
C04עובדהhigh confidence
Q3 2026 revenue was $84.4M, up 12%, with each region up 12%: the Americas $39.6M, Europe, the Middle East and Africa $25.6M and Asia-Pacific $19.2M.
historical · Q3 2026written 2026-10-30
C05טענת ההנהלהmedium confidence
Radware reports cloud recurring revenue of $107M a year at 30 September 2026, up 21%, which is 41% of total recurring revenue of $266M, up 11%, against 37% a year earlier.
against this
  • Recurring revenue is Radware's own measure, unaudited, and it counts maintenance contracts and booked orders rather than revenue.
  • Cloud recurring revenue grew 23% at the end of 2025 and 21% now, so it is not speeding up.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C06עובדהhigh confidence
Q3 2026 operating income was $2.2M under accounting rules, against $5.8M a year earlier; adjusted operating income was $11.9M against $12.0M, and $33.8M against $34.0M over nine months while revenue rose 11%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30
C29אומדןmedium confidence
At about 3.35 times sales, the price needs revenue to grow about 10% a year for ten years.
derivedCompany value of $1.09B (C28) grown at a 9% yearly return for ten years is $2.59B; at a sale for 3 times revenue that needs $864M of revenue, 10.2% a year from $326.7M.
against this
  • The test ignores the cash the business makes along the way, which lowers the growth needed.
  • At a sale for 2 times revenue it needs about 14.8% a year.
current state · 2026-10-29written 2026-10-30
C09עובדהhigh confidence
At 30 September 2026 Radware held $421.5M of cash, deposits and securities and no debt, and had bought back $61.8M of shares in nine months, $13.7M of it in Q3.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C16עובדהhigh confidence
Radware discloses no revenue, recurring revenue or customer count for its AI security products.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
01

החברה

כשתוקפים מציפים אתר בתעבורה מזויפת כדי להפיל אותו, או מנסים לחדור דרך האפליקציות שלו, המוצרים של Radware מסננים את התעבורה הזדונית. היא מוכרת אותם בשלוש דרכים: כשירות ענן, כמכשירים שיושבים במרכז הנתונים של הלקוח, וכשירותי תמיכה למכשירים האלה.

הלקוחות שלה הם חברות גדולות וחברות תקשורת, ורובם מגיעים דרך משווקים. לאחרונה בחרה ספקית ענן עולמית גדולה במכשיר ההגנה מפני מתקפות החדש ביותר שלה. מכל דולר מכירות נשארים לה כ-81 סנט אחרי העלויות הישירות.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C01עובדהhigh confidence
Radware sells protection against denial-of-service attacks, a web application firewall and bot and API protection, plus application delivery, as cloud subscriptions, on-premises appliances (DefensePro, Alteon) and support, mostly through distributors and resellers.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C17טענת ההנהלהmedium confidence
Management says a major global cloud provider chose DefensePro X to expand its attack protection, and that under a third of the old installed base has been refreshed.
against this
  • Neither the customer, the value nor the term was disclosed.
  • A refresh cycle ends; once the base is replaced, appliance sales fall back.
current state · 2026-10-28written 2026-10-30
C41עובדהhigh confidence
Adjusted gross margin was 81.4% in Q3 2026 against 82.4% a year earlier, which the finance chief puts on currency, mix and supply costs.
historical · Q3 2026written 2026-10-30

ממה היא מרוויחה

ב-2025 ההכנסות של Radware הסתכמו ב-301.9 מיליון דולר: 63% ממוצרים, כולל מנויי ענן, ו-37% משירותי תמיכה. רובן כבר חוזרות: בספטמבר 2026 עמדו ההכנסות החוזרות על 266 מיליון דולר בחישוב שנתי, וחלקו של הענן בהן עלה ל-41%.

לקוחות משלמים לעתים קרובות מראש. ל-Radware היו 207.3 מיליון דולר הכנסות ששולמו אבל טרם הוכרו, והן ייכנסו בשנים הקרובות.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C02עובדהhigh confidence
2025 revenue was $301.9M, up 10%: products $189.6M (63%), up 22%, and services $112.3M (37%), down 6%; the enterprise market was 77% and carriers 23%, carriers up 20%.
historical · FY2025written 2026-10-30
C05טענת ההנהלהmedium confidence
Radware reports cloud recurring revenue of $107M a year at 30 September 2026, up 21%, which is 41% of total recurring revenue of $266M, up 11%, against 37% a year earlier.
against this
  • Recurring revenue is Radware's own measure, unaudited, and it counts maintenance contracts and booked orders rather than revenue.
  • Cloud recurring revenue grew 23% at the end of 2025 and 21% now, so it is not speeding up.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C11עובדהhigh confidence
Revenue paid for but not yet earned was $207.3M at 30 September 2026, $123.3M due within a year and $84.0M later, against $177.7M at the end of 2025.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C44טענת ההנהלהmedium confidence
Recurring revenue ended 2025 at $251.0M, up 11%, with cloud recurring revenue $95.2M, up 23%.
against this

Radware's own unaudited measure.

historical · FY2025written 2026-10-30
פירוט מקורות ההכנסה
מקורמשקל במכירות (שנת הכספים 2025)איך
מוצרים63%מנויי אבטחת ענן, מכשירים ורישיונות תוכנה; צמחו ב-22% ב-2025 בזכות הענן ומחזור השדרוג למכשירי DefensePro X.
שירותים37%תמיכה, תחזוקה, שירותים מנוהלים ושירותים מקצועיים; ירדו ב-6% כשלקוחות עוברים למנויים.

ההנהלה

רועי זיסאפל ייסד את Radware ב-1996 ועדיין עומד בראשה. הוא מחזיק ב-5.89% מהמניות, והחברות של משפחתו משכירות ל-Radware את המשרדים שלה. הבונוס שלו משולם לפי אבני דרך ותוצאות מול התקציב, ובמאי 2026 הוא קיבל מניות ואופציות; שום רכיב בשכר שלו לא מתגמל על תזרים מזומנים.

נושאי משרה מכרו 99,638 מניות בשוק הפתוח בשנה האחרונה, אף אחת מהן במסגרת תוכנית מכירה שנקבעה מראש, וסמנכ״ל הכספים קנה 2,000.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C35עובדהhigh confidence
At 20 March 2026 Roy Zisapel owned 5.89% of the shares and all directors and officers 7.6%; his family's companies lease Radware its offices and sell it products and services.
current state · 2026-03-20written 2026-10-30
C36עובדהhigh confidence
Zisapel's salary is $450,000 and his target bonus $600,000, up to $900,000, paid on milestones and results against budget; he gets yearly share grants, $5.0M in 2024.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C37עובדהhigh confidence
In May 2026 Zisapel was granted 201,314 restricted shares and 250,946 options at $29.53, and directors 60,000 options each; general and administrative stock pay rose from $1.4M to $4.0M in Q3.
historical · 2026written 2026-10-30
C38עובדהhigh confidence
Roy Zisapel has run Radware since founding it in 1996; Guy Avidan has been finance chief since February 2022, Gabi Malka operations chief since 2014, and David Roth revenue chief since January 2026.
current state · 2026-03-31written 2026-10-30
C34עובדהhigh confidence
In the year to 29 October 2026 officers made 13 open-market sales of 99,638 shares, none under a pre-arranged plan; the technology chief sold 30,000 on 26 and 27 October and the finance chief bought 2,000 at $25.21 in July.
current state · 2026-10-29written 2026-10-30
02

היתרון התחרותי, ומי מאיים עליו

למה הלקוחות נשארים

אחרי שבנק או חברת תקשורת כיילו את המכשירים של Radware לתעבורה שלהם, ההחלפה איטית ומסוכנת, ולכן לקוחות נוטים לחדש ולשדרג. אין לקוח שמהווה 10% מהמכירות, ולכן אובדן של לקוח אחד לא מזיק הרבה.

המתחרות מתייחסות אליה ברצינות: A10 וגם NetScout מזכירות את Radware בדוחות השנתיים שלהן. אבל היא שחקנית נישה: מבין האתרים שאפשר לזהות מי מגן עליהם, Radware מגינה על פחות מ-0.1%.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C03עובדהhigh confidence
No customer was 10% or more of revenue in 2023, 2024 or 2025; the United States was 31% of 2025 revenue and no other country above 10%.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C05טענת ההנהלהmedium confidence
Radware reports cloud recurring revenue of $107M a year at 30 September 2026, up 21%, which is 41% of total recurring revenue of $266M, up 11%, against 37% a year earlier.
against this
  • Recurring revenue is Radware's own measure, unaudited, and it counts maintenance contracts and booked orders rather than revenue.
  • Cloud recurring revenue grew 23% at the end of 2025 and 21% now, so it is not speeding up.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C19עובדהhigh confidence
A10's 10-K names Radware among denial-of-service protection rivals, and NetScout names Radware first among the vendors its Arbor line competes with.
current state · 2026-03-31written 2026-10-30
C20עובדהmedium confidence
W3Techs finds Radware in front of under 0.1% of websites whose reverse proxy it can identify, against Cloudflare's 85.5%.
current state · 2026-10-30written 2026-10-30
C21עובדהhigh confidence
The EU's cybersecurity agency counted denial-of-service attacks as 77% of 4,875 incidents from July 2024 to June 2025, though only 2% of the hacktivist incidents disrupted service.
historical · July 2024 to June 2025written 2026-10-30

האיום

Cloudflare מגינה על 85.5% מהאתרים שאפשר לזהות מי מגן עליהם, וגם Akamai,‏ F5 ושירות הענן של Amazon מוכרות הגנה מאותו סוג. ל-A10 ול-F5 שיעורי רווח גבוהים בהרבה, בקצב צמיחה דומה. בשוק החדש של אבטחת בינה מלאכותית המנכ״ל סופר יותר מ-20 חברות הזנק.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C18עובדהhigh confidence
Radware's 20-F names Akamai, Imperva, NetScout and Cloudflare in attack protection; Akamai, Imperva, Cloudflare, F5 and Amazon Web Services in web firewalls; F5, A10 and Citrix in application delivery.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C20עובדהmedium confidence
W3Techs finds Radware in front of under 0.1% of websites whose reverse proxy it can identify, against Cloudflare's 85.5%.
current state · 2026-10-30written 2026-10-30
C30הסקהmedium confidence
On the filed cohort Radware's company value per sales dollar sits below A10's and F5's while its operating margin is about a quarter of theirs, at similar growth.
against this
  • The vendor's Radware multiple nets only part of the cash, so the true discount on sales is wider.
  • Radware's adjusted margin of about 14% is near A10's accounting margin, so part of the gap is stock pay and amortisation.
current state · 2026-10-30written 2026-10-30
C15טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive says AI Protect is building pipeline but its real scale is 2027, MCP Server Protection has production customers, and over 20 start-ups compete in agent security.
against this
  • No figure was given for customers, orders or revenue.
  • In his own words, the agent security field is fragmented and 'yet to be seen'.
forwardwritten 2026-10-30

המתחרות: NET, AKAM, AMZN, FFIV, ATEN, NTCT, ועוד שתיים: פרטיות, פיתוח פנימי של לקוחות או נסחרות בחו״ל.

פירוט המתחרים
סימולמתחרהתחומי התחרותשלבבסיס להשוואה
NETCloudflareבסיס להשוואה: בתחום אחד בלבדאבטחת הליבה: הגנה בענן, מכשירים ותמיכהכבר נמכרבתחום אחד בלבד
AKAMAkamaiבסיס להשוואה: בתחום אחד בלבדאבטחת הליבה: הגנה בענן, מכשירים ותמיכהכבר נמכרבתחום אחד בלבד
AMZNAmazon Web Servicesבסיס להשוואה: בתחום אחד בלבדאבטחת הליבה: הגנה בענן, מכשירים ותמיכהכבר נמכרבתחום אחד בלבד
FFIV · ATENF5 וגם A10בסיס להשוואה: כןאבטחת הליבה: הגנה בענן, מכשירים ותמיכהכבר נמכרכן
לא נסחרת בבורסהImperva (Thales)בסיס להשוואה: לא נסחרת בבורסהאבטחת הליבה: הגנה בענן, מכשירים ותמיכהכבר נמכרלא נסחרת בבורסה
חברה פרטיתחברות הזנק לאבטחת סוכני בינה מלאכותיתבסיס להשוואה: פרטיותאבטחת בינה מלאכותיתכבר נמכרחברה פרטית
NTCTNetScout Systemsבסיס להשוואה: כן-כבר נמכרכן
03

פוטנציאל הצמיחה

גודל ההזדמנות

אין ספירה אמינה של השוק הזה. דרך גסה אחת להעריך אותו: בארה״ב לבדה היו 21,041 חברות עם 500 עובדים ומעלה ב-2022, והלקוחות הגדולים של Cloudflare משלמים כ-433,000 דולר בשנה כל אחד.

כל ההכנסות השנתיות של Radware הן חלק קטן ממה שהחברות האלה יכולות להוציא, כך שמרחב הצמיחה רחב. כמה ממנו Radware תצליח לזכות בו, זו השאלה הפתוחה.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C03עובדהhigh confidence
No customer was 10% or more of revenue in 2023, 2024 or 2025; the United States was 31% of 2025 revenue and no other country above 10%.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C24עובדהhigh confidence
In 2022 the United States had 21,041 firms with 500 or more employees, out of 6.40 million employer firms.
historical · 2022written 2026-10-30
C25אומדןmedium confidence
Cloudflare's 4,698 customers paying over $100,000 a year paid on average about $433,000 a year in Q2 2026, annualised.
derived73% of Cloudflare's Q2 2026 revenue of $696.1M is $508.2M, times four is $2,033M, over 4,698 customers (S13).
against this

Cloudflare sells far more than attack protection to these customers, so the average overstates what Radware's products would earn.

current state · 2026-06-30written 2026-10-30
04

התוצאות

המספרים

היא צומחת?בקצב יציב

המכירות צמחו ב-9.8% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2025, בערך באותו קצב כמו ה-5.2% בשנה שלפניה.

Dec 2021: $286MDec 2022: $293MDec 2023: $261MDec 2024: $275MDec 2025: $302M$286M$302M
היא רווחית?בקושי

שיעור הרווח התפעולי עומד על 3.8%, לעומת ‎−1.1% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2022.

Dec 2021: 6.4%Dec 2022: −1.1%Dec 2023: −12%Dec 2024: −1.4%Dec 2025: 3.8%6.4%3.8%
הצמיחה משתלמת?יקרה

ההוצאות התפעוליות אוכלות 77 סנט מכל דולר מכירות, לעומת 75 סנט בשנה שהסתיימה בדצמבר 2021.

Dec 2021: 75¢Dec 2022: 83¢Dec 2023: 92¢Dec 2024: 82¢Dec 2025: 77¢75¢77¢
התשואה על ההון גבוהה?נמוכה

התשואה על ההון העצמי עמדה על 6.1% בשנה.

Dec 2021: 2.1%Dec 2022: −0.0%Dec 2023: −7.0%Dec 2024: 2.0%Dec 2025: 6.1%2.1%6.1%
היא מייצרת מזומנים?כן

14% מהמכירות הפכו לתזרים מזומנים חופשי: 41.6 מיליון דולר בשנה.

Dec 2021: $66.2MDec 2022: $23.3MDec 2023: −$8.93MDec 2024: $66.3MDec 2025: $41.6M$66.2M$41.6M
עד כמה היא יציבה?לא אחידה

בחמש השנים האחרונות הצמיחה השנתית במכירות נעה בין ‎−11% ל-15%, והמכירות ירדו באחת מהן.

Dec 2021: +15%Dec 2022: +2.4%Dec 2023: −11%Dec 2024: +5.2%Dec 2025: +9.8%+15%+9.8%
בעלי המניות מדוללים?לא, מספר המניות יורד

מספר המניות ירד ב-5.9% בארבע שנים, והתגמול במניות מסתכם ב-8.0% מהמכירות.

Dec 2021: 47.5MDec 2022: 44.9MDec 2023: 42.9MDec 2024: 43.4MDec 2025: 44.7M47.5M44.7M
כל המספרים

נתונים מדוחות ה-10-K וה-10-Q של החברה, נכון ל-30 באוקטובר 2026. שנת הכספים של החברה מסתיימת בדצמבר.

דצמבר 2021דצמבר 2022דצמבר 2023דצמבר 2024דצמבר 2025
גודל וצמיחה
מכירות$286M$293M$261M$275M$302M
צמיחת המכירות+15%+2.4%−11%+5.2%+9.8%
רווח
שיעור הרווח הגולמי82%82%80%81%81%
שיעור הרווח התפעולי6.4%−1.1%−12%−1.4%3.8%
שיעור הרווח הנקי2.7%−0.1%−8.3%2.2%6.7%
עלות הצמיחה, לכל דולר מכירות
מחקר ופיתוח26%30%32%27%26%
מכירות ושיווק42%43%48%45%42%
הנהלה וכלליות7.6%10%12%10%8.5%
תגמול מבוסס מניות6.1%9.3%13%9.5%8.0%
השקעות הוניות2.0%3.0%2.1%1.9%2.8%
מזומנים
תזרים מפעילות שוטפת$71.8M$32.1M−$3.50M$71.6M$50.1M
תזרים מזומנים חופשי$66.2M$23.3M−$8.93M$66.3M$41.6M
מאזן
מזומנים והשקעות לזמן קצר$132M$90.4M$157M$172M$121M
תשואות ומניות
תשואה על ההון המושקע----2.4%
מספר המניות (בדילול מלא)47.5M44.9M42.9M43.4M44.7M

עלות הצמיחה

הצמיחה עוד לא השתלמה. בין 2021 ל-2025 ההכנסות עלו מ-286.5 מיליון דולר ל-301.9 מיליון, והרווח התפעולי החשבונאי ירד מ-18.2 מיליון ל-11.4 מיליון, כי ההוצאות על מכירות, שיווק ומחקר צמחו בערך באותו קצב כמו המכירות. מאז התגמול במניות טיפס ל-8.8% מההכנסות.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C39עובדהhigh confidence
From 2021 to 2025 revenue grew from $286.5M to $301.9M while operating income fell from $18.2M to $11.4M; sales and marketing rose from $119.8M to $127.6M and research from $74.1M to $79.0M.
historical · FY2021 to FY2025written 2026-10-30
C40עובדהhigh confidence
2025 operating income was $11.4M under accounting rules and $39.6M adjusted; stock pay was $24.0M, cash from operations $50.1M and capital spending $8.5M.
historical · FY2025written 2026-10-30
C08עובדהhigh confidence
Research spending rose 31% to $24.1M in Q3 2026 and stock pay to $8.9M from $5.3M; nine-month stock pay was $21.7M, 8.8% of revenue against 7.4%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30

הדוח האחרון (28 באוקטובר)

הרבעון שהסתיים בספטמבר 2026, לפי הדוחות.

12%
צמיחת המכירות
לעומת הרבעון המקביל אשתקד
2.5%
צמיחה לעומת הרבעון הקודם
לעומת 3.1% ברבעון שלפני כן
3¢
רווח תפעולי
לכל דולר מכירות

ברבעון השלישי של 2026 המכירות עלו ב-12% ל-84.4 מיליון דולר, כל אזור עלה ב-12%, ומנויי הענן הגיעו ל-107 מיליון דולר בשנה, עלייה של 21%.

על פני השטח זו הייתה צמיחה יציבה. הבעיה הייתה הרווח. הרווח התפעולי המתואם עמד על 11.9 מיליון דולר, כמו לפני שנה. ההנהלה מאשימה את התחזקות השקל, שייקרה את העלויות שלה בישראל, אבל גם ההוצאות על מחקר עלו ב-31%, והתגמול במניות קפץ ל-8.9 מיליון דולר מ-5.3 מיליון.

לרבעון הרביעי החברה צופה מכירות של בין 88 ל-90 מיליון דולר.

מה זה אומר על התזההדוח אישר את חלק הצמיחה בטיעון והשאיר את שאלת הרווח פתוחה: המכירות והמנויים המשיכו לצמוח, אבל הרווח נשאר במקום עוד רבעון, כך שעדיין לא הוכח שהצמיחה מגיעה לבעלי המניות.

הרבעון בפירוט

צמיחת המכירות לעומת הרבעון הקודם, לפי הדוחות.

רווח למניה $0.28 לעומת $0.29 צפוי.

הראיות (באנגלית) · 6 טענות
C04עובדהhigh confidence
Q3 2026 revenue was $84.4M, up 12%, with each region up 12%: the Americas $39.6M, Europe, the Middle East and Africa $25.6M and Asia-Pacific $19.2M.
historical · Q3 2026written 2026-10-30
C05טענת ההנהלהmedium confidence
Radware reports cloud recurring revenue of $107M a year at 30 September 2026, up 21%, which is 41% of total recurring revenue of $266M, up 11%, against 37% a year earlier.
against this
  • Recurring revenue is Radware's own measure, unaudited, and it counts maintenance contracts and booked orders rather than revenue.
  • Cloud recurring revenue grew 23% at the end of 2025 and 21% now, so it is not speeding up.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C06עובדהhigh confidence
Q3 2026 operating income was $2.2M under accounting rules, against $5.8M a year earlier; adjusted operating income was $11.9M against $12.0M, and $33.8M against $34.0M over nine months while revenue rose 11%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30
C07טענת ההנהלהmedium confidence
Management says the stronger shekel cost $4.6M of Q3 net income and that operating income would have been $16.5M, up 37%, without it.
against this
  • The adjustment is management's own arithmetic and unaudited.
  • Most of Radware's staff are paid in shekels, so the currency is a standing cost of the business rather than a one-off.
historical · Q3 2026written 2026-10-30
C08עובדהhigh confidence
Research spending rose 31% to $24.1M in Q3 2026 and stock pay to $8.9M from $5.3M; nine-month stock pay was $21.7M, 8.8% of revenue against 7.4%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30
C13טענת ההנהלהmedium confidence
Management guides Q4 2026 revenue to $88M to $90M, adjusted operating costs to $57M to $58M and adjusted earnings to $0.34 to $0.35 a share.
against this
  • Q4 is the seasonally strongest quarter, the 20-F says, so part of the step up is the calendar.
  • The shekel cost $4.6M of Q3 net income and the guide assumes nothing about it.
forwardwritten 2026-10-30
לאן הלך הכסף

בתשעת החודשים הראשונים של 2026 Radware רכשה בחזרה מניות שלה ב-61.8 מיליון דולר. היא גם סגרה פעילות צדדית שהפסידה כ-13 מיליון דולר בשנה, וקנתה ב-5.9 מיליון דולר את Pynt, חברה קטנה שבודקת פרצות אבטחה באפליקציות.

בעלי עניין ברבעון השלישי של 2026: 2 רכישות ו-3 מכירות, לפי דיווחי Form 4 שלהם.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C09עובדהhigh confidence
At 30 September 2026 Radware held $421.5M of cash, deposits and securities and no debt, and had bought back $61.8M of shares in nine months, $13.7M of it in Q3.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C12עובדהhigh confidence
The Hawks segment lost $13.3M in 2025, $13.6M in 2024 and $14.9M in 2023 on immaterial revenue; Radware resolved in February 2026 to sell or close SkyHawk, now a discontinued operation.
historical · FY2023 to FY2025written 2026-10-30
C42עובדהhigh confidence
Radware bought Pynt, an API security testing company, in January 2026 for $5.9M of cash net of cash acquired.
historical · Q1 2026written 2026-10-30
05

המחיר, ואיפה אנחנו חלוקים על השוק

בקצרה. הוגן. המחיר דורש צמיחה מעט נמוכה מזו של היום, ולא מגלם תוספת על שיפור ברווחיות שעוד לא קרה או על מוצרי הבינה המלאכותית.

מחיר המניה
$36.64
שער סגירה,
שווי החברה לכל דולר מכירות
4.5
החציון אצל המתחרות: 5.6 · המכפיל המקובל בשש השנים האחרונות: 3.1

המניה עלתה ב-23% בחמישה ימים בסוף אוקטובר, כמעט 10% מזה ביום ש-Radware הודיעה על לקוח הענן הגדול. ביולי היא ירדה ב-17% ביום אחד אחרי רבעון שני חלש.

כלומר המשקיעים עברו ממכירה בגלל הרווח שנשאר במקום לקנייה בגלל סיפור הצמיחה, אף שהרווח לא השתנה בינתיים. המבחן הבא הוא הדוח של הרבעון הרביעי, עד 10 בפברואר 2027: התחזית מגלמת שיעור רווח תפעולי מתואם של כ-17%, לעומת 14.1%.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C31עובדהhigh confidence
The shares rose 23.0% in five sessions to $36.64, including 9.9% on 27 October on the cloud provider win, and fell 17.2% on 29 July 2026 after the Q2 results.
historical · 2026-07-29 to 2026-10-29written 2026-10-30
C17טענת ההנהלהmedium confidence
Management says a major global cloud provider chose DefensePro X to expand its attack protection, and that under a third of the old installed base has been refreshed.
against this
  • Neither the customer, the value nor the term was disclosed.
  • A refresh cycle ends; once the base is replaced, appliance sales fall back.
current state · 2026-10-28written 2026-10-30
C32עובדהhigh confidence
Q2 2026 revenue was $82.3M, up 11%, but Europe, the Middle East and Africa fell 2% and adjusted earnings per share were $0.30 against $0.32.
historical · Q2 2026written 2026-10-30
C14אומדןmedium confidence
The Q4 guide implies adjusted operating income near $14.9M, about 16.8% of revenue, against 14.1% in Q3 2026.
derivedRevenue at the $89M midpoint of C13, Q3's adjusted gross margin of 81.4% (C06, S03), less the $57.5M midpoint of adjusted operating costs.
against this

Adjusted gross margin fell a point in Q3 on currency, mix and supply costs and could fall again.

forwardwritten 2026-10-30
ההימורבטוח, פוטנציאל מוגבל
אם ההימור מצליח
1.1×
מהשווי היום, במכפיל שצוין
אם ההימור נכשל
נשמר 100%
מהשווי בשוק היום: שאר החברה, בניכוי החוב שלה
איך לקרוא את המכפיל

כשמביאים בחשבון את כל המזומנים, שווי החברה הוא כ-1.09 מיליארד דולר; הנתון בכרטיס מביא בחשבון פחות מזה. מה צריך לקרות:

1. ההכנסות בשנה האחרונה עמדו על 326.7 מיליון דולר, כלומר מכפיל של כ-3.35 על המכירות. 2. קונה שרוצה תשואה של 9% בשנה, קנה מידה מקובל, צריך הכנסות של כ-860 מיליון דולר בעוד עשר שנים, כשהמניה נסחרת אז במכפיל של 3 על המכירות. 3. זו צמיחה של כ-10% בשנה במשך עשור, לעומת 12% היום.

שיעורי הרווח של המתחרות גבוהים פי כמה משלה, כך שהיא נראית זולה רק אם שיעור הרווח שלה יעלה.

מול ההיסטוריה שלה. המכפיל על המכירות נמוך מהמקובל אצלה, וזה מתאים לחברה שהרווח שלה לא זז כבר שנים.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C28אומדןmedium confidence
At the $36.64 close on 29 October 2026 the company is worth about $1.09B net of its cash, about 3.35 times trailing revenue of $326.7M.
derived41,379,608 shares (Q3 2026 weighted average, S02) times $36.64 (S14) is $1,516M, less $421.5M of cash and securities and no debt (C09); revenue for the four quarters to September 2026 (S02, S04).
against this

The vendor's company value of $1.45B nets only part of the cash, giving 4.45 times sales; the share count is a weighted average while buybacks continue.

current state · 2026-10-29written 2026-10-30
C29אומדןmedium confidence
At about 3.35 times sales, the price needs revenue to grow about 10% a year for ten years.
derivedCompany value of $1.09B (C28) grown at a 9% yearly return for ten years is $2.59B; at a sale for 3 times revenue that needs $864M of revenue, 10.2% a year from $326.7M.
against this
  • The test ignores the cash the business makes along the way, which lowers the growth needed.
  • At a sale for 2 times revenue it needs about 14.8% a year.
current state · 2026-10-29written 2026-10-30
C30הסקהmedium confidence
On the filed cohort Radware's company value per sales dollar sits below A10's and F5's while its operating margin is about a quarter of theirs, at similar growth.
against this
  • The vendor's Radware multiple nets only part of the cash, so the true discount on sales is wider.
  • Radware's adjusted margin of about 14% is near A10's accounting margin, so part of the gap is stock pay and amortisation.
current state · 2026-10-30written 2026-10-30
C09עובדהhigh confidence
At 30 September 2026 Radware held $421.5M of cash, deposits and securities and no debt, and had bought back $61.8M of shares in nine months, $13.7M of it in Q3.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
המכפיל מול המתחרים

המתחרות שהדוח השנתי של החברה עצמה מונה בשמן, וכל אחת מהן אומתה מול הדוח שלה. מדורגות לפי שווי החברה לכל דולר מכירות, מהזולה ליקרה:

סימולחברהשווי החברה לכל דולר מכירות
NTCTNetScout Systems2.7×
RDWRRadware4.5×
FFIVF55.6×
ATENA10 Networks6.6×

החציון של שלוש האחרות הוא 5.6.‏ Radware היא השנייה בזולות מבין ארבע.

נתוני המתחרות מגיעים מספק נתונים, ולכן עדיף להסתכל על טווח הערכים בקבוצה כולה ולא על השוואה בין שתי חברות בלבד.

Radware זולה מהמתחרות שלה ביחס למכירות, אבל הן מרוויחות הרבה יותר מכל דולר, כך שההנחה נובעת ממנה עצמה.

מתחרות פרטיות או זרות שאין להן מחיר להשוואה: Imperva (Thales),‏ Citrix (Cloud Software Group).

ההימור: מה הוא מניב אם יצליח

ההימור הוא על מוצרי אבטחת הבינה המלאכותית החדשים של Radware, שמגינים על מודלים וסוכנים של בינה מלאכותית שחברות בונות היום לתוך האפליקציות שלהן. הם הושקו ב-2026, יש להם לקוחות ראשונים ואין להם הכנסות מדווחות.

שווי הוגן לשאר הפעילות של Radware, בתוספת המזומנים, כבר מכסה את המחיר של היום, כך שההימור כמעט לא עולה כלום. אבל גם אם המוצרים יהפכו לעסק של ממש, הם יוסיפו רק מעט לשווי החברה: הימור דפנסיבי. אם הם ייכשלו, לבעלי המניות יישארו עסק הליבה והמזומנים.

הכנסות מאבטחת בינה מלאכותית בעוד שנתיים עד שלושכמה מיליוני דולרים בשנה נדרשיםבמכפיל שצוין
10.00 מיליון דולר (הצלחה גדולה)כ-10 אם נשמר 100%1.1×
$25.00Mכ-25 בשמירה של 100%1.2×

כדי להניב פי 2 (הימור הוגן) יידרשו כ-247.32 מיליון דולר הכנסות מאבטחת בינה מלאכותית (כ-247 מיליון דולר בשנה), וכדי להניב פי 5 (הימור זול), כ-1.07 מיליארד דולר הכנסות מאבטחת בינה מלאכותית (כ-1,100 מיליון דולר בשנה), באותו מכפיל.

כל שורה היא אבטחת הבינה המלאכותית לבדה, ועוד שאר החברה (אבטחת הליבה: הגנה בענן, מכשירים ותמיכה) לפי שווי של כ-1.20 מיליארד דולר.

השלבים שעליה לעבור

  • הושלם הושק AI Protect
  • הושלם לקוחות ראשונים בסביבת ייצור למוצר MCP Server Protection
  • הושלם הושק Agent Trust Management
  • טרם התחיל נתון ראשון שנחשף על הכנסות או לקוחות באבטחת בינה מלאכותית עד 31 בדצמבר 2027
  • טרם התחיל אבטחת הבינה המלאכותית מתקרבת ל-10 מיליון דולר הכנסות בשנה עד 31 בדצמבר 2028
הפירוט שמאחורי הדירוג
Rating
Expensive
the big win's payoff against the 2× and 5× lines
Cheap bet at about
≈ $16.18
‎56% מתחת למחיר (שער סגירה, )
העסק החדש
free
what AI security is worth if it works, and the price pays nothing for it
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C15טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive says AI Protect is building pipeline but its real scale is 2027, MCP Server Protection has production customers, and over 20 start-ups compete in agent security.
against this
  • No figure was given for customers, orders or revenue.
  • In his own words, the agent security field is fragmented and 'yet to be seen'.
forwardwritten 2026-10-30
C16עובדהhigh confidence
Radware discloses no revenue, recurring revenue or customer count for its AI security products.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C29אומדןmedium confidence
At about 3.35 times sales, the price needs revenue to grow about 10% a year for ten years.
derivedCompany value of $1.09B (C28) grown at a 9% yearly return for ten years is $2.59B; at a sale for 3 times revenue that needs $864M of revenue, 10.2% a year from $326.7M.
against this
  • The test ignores the cash the business makes along the way, which lowers the growth needed.
  • At a sale for 2 times revenue it needs about 14.8% a year.
current state · 2026-10-29written 2026-10-30
C09עובדהhigh confidence
At 30 September 2026 Radware held $421.5M of cash, deposits and securities and no debt, and had bought back $61.8M of shares in nine months, $13.7M of it in Q3.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C04עובדהhigh confidence
Q3 2026 revenue was $84.4M, up 12%, with each region up 12%: the Americas $39.6M, Europe, the Middle East and Africa $25.6M and Asia-Pacific $19.2M.
historical · Q3 2026written 2026-10-30

איפה אנחנו חלוקים על השוק

השוק חושב

Radware היא סיפור צמיחה של אבטחת ענן ובינה מלאכותית, והמניה צריכה לנוע בעקבות המנויים.

אנחנו חושבים

הצמיחה אמיתית, אבל המחיר זול רק אם שיעורי הרווח יעלו לכיוון אלה של המתחרות, ועד עכשיו הם לא עלו.

השוק מתמקד במנויים חדשים ובהשקות בתחום הבינה המלאכותית. אנחנו מתמקדים ברווח, שנשאר במקום תשעה חודשים בזמן שהתגמול במניות עלה מהר.

ייתכן שאנחנו טועים: ההנהלה אומרת שהשקל לבדו גרע 4.6 מיליון דולר מהרווח הרבעוני, ואם מגמת השקל תתהפך, שיעורי הרווח עשויים לקפוץ מהר.

מה אומרים האנליסטים
המלצות חיוביות
33%
מתוך 3, 1 באוקטובר
לפני ארבעה חודשים
33%
מתוך 3, 1 ביוני
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C31עובדהhigh confidence
The shares rose 23.0% in five sessions to $36.64, including 9.9% on 27 October on the cloud provider win, and fell 17.2% on 29 July 2026 after the Q2 results.
historical · 2026-07-29 to 2026-10-29written 2026-10-30
C15טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive says AI Protect is building pipeline but its real scale is 2027, MCP Server Protection has production customers, and over 20 start-ups compete in agent security.
against this
  • No figure was given for customers, orders or revenue.
  • In his own words, the agent security field is fragmented and 'yet to be seen'.
forwardwritten 2026-10-30
C06עובדהhigh confidence
Q3 2026 operating income was $2.2M under accounting rules, against $5.8M a year earlier; adjusted operating income was $11.9M against $12.0M, and $33.8M against $34.0M over nine months while revenue rose 11%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30
C08עובדהhigh confidence
Research spending rose 31% to $24.1M in Q3 2026 and stock pay to $8.9M from $5.3M; nine-month stock pay was $21.7M, 8.8% of revenue against 7.4%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30
C29אומדןmedium confidence
At about 3.35 times sales, the price needs revenue to grow about 10% a year for ten years.
derivedCompany value of $1.09B (C28) grown at a 9% yearly return for ten years is $2.59B; at a sale for 3 times revenue that needs $864M of revenue, 10.2% a year from $326.7M.
against this
  • The test ignores the cash the business makes along the way, which lowers the growth needed.
  • At a sale for 2 times revenue it needs about 14.8% a year.
current state · 2026-10-29written 2026-10-30
06

מה יכול להשתבש, ואיך נדע

הסיכונים

  • מתחרות ענקיות Cloudflare וענקיות הענן מוכרות הגנה דומה להרבה יותר אתרים, ויכולות לצרף אותה לחבילה בזול.
  • ישראל המטה, רוב המחקר וההרכבה הסופית נמצאים בישראל, והדוח השנתי שלה מציין זאת כסיכון בגלל העימותים באזור.
  • השקל רוב העלויות בשקלים והמכירות בדולרים, ולכן שקל חזק פוגע ברווח, כפי שקרה ברבעון האחרון, כשהרווח נפגע ב-4.6 מיליון דולר.
  • שני ספקים שני יצרני חוץ היו אחראים לכ-81% מעלויות המוצר הישירות שלה ב-2025.
  • תגמול במניות התגמול במניות עלה ל-8.8% מההכנסות; אם הוא ימשיך לעקוף את הרכישות החוזרות, חלקה של כל מניה בחברה יקטן.
  • ייתכן שהבינה המלאכותית לא תניב למוצרי אבטחת הבינה המלאכותית אין הכנסות מדווחות, ויותר מ-20 חברות הזנק מתחרות על אותם לקוחות.
הראיות (באנגלית) · 6 טענות
C20עובדהmedium confidence
W3Techs finds Radware in front of under 0.1% of websites whose reverse proxy it can identify, against Cloudflare's 85.5%.
current state · 2026-10-30written 2026-10-30
C27עובדהhigh confidence
Radware's headquarters, most research and its final assembly are in Israel, which the 20-F names as a risk from regional hostilities.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C26עובדהhigh confidence
Two contract manufacturers supplied about 50% and 31% of Radware's direct product costs in 2025.
current state · 2025-12-31written 2026-10-30
C07טענת ההנהלהmedium confidence
Management says the stronger shekel cost $4.6M of Q3 net income and that operating income would have been $16.5M, up 37%, without it.
against this
  • The adjustment is management's own arithmetic and unaudited.
  • Most of Radware's staff are paid in shekels, so the currency is a standing cost of the business rather than a one-off.
historical · Q3 2026written 2026-10-30
C08עובדהhigh confidence
Research spending rose 31% to $24.1M in Q3 2026 and stock pay to $8.9M from $5.3M; nine-month stock pay was $21.7M, 8.8% of revenue against 7.4%.
historical · Q3 and nine months to 2026-09-30written 2026-10-30
C16עובדהhigh confidence
Radware discloses no revenue, recurring revenue or customer count for its AI security products.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
שאלות פתוחות
  • כמה הכנסות מביאים מוצרי אבטחת הבינה המלאכותית, ומכמה לקוחות.
  • כמה מהרווח שנשאר במקום נובע מהשקל, וכמה מהוצאות שיימשכו.
  • מה יקרה ל-EdgeHawk, החצי השני של הפעילות הצדדית שהפסידה כסף.
הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C16עובדהhigh confidence
Radware discloses no revenue, recurring revenue or customer count for its AI security products.
current state · 2026-09-30written 2026-10-30
C07טענת ההנהלהmedium confidence
Management says the stronger shekel cost $4.6M of Q3 net income and that operating income would have been $16.5M, up 37%, without it.
against this
  • The adjustment is management's own arithmetic and unaudited.
  • Most of Radware's staff are paid in shekels, so the currency is a standing cost of the business rather than a one-off.
historical · Q3 2026written 2026-10-30
C12עובדהhigh confidence
The Hawks segment lost $13.3M in 2025, $13.6M in 2024 and $14.9M in 2023 on immaterial revenue; Radware resolved in February 2026 to sell or close SkyHawk, now a discontinued operation.
historical · FY2023 to FY2025written 2026-10-30

מה ישנה את ההערכה שלנו

  1. ניטרלית→אטרקטיביתמחיר שמגלם מעט מהצמיחה

    נדרשים כל אלה:

    • ○שווי החברה יורד ל-2.5 מכירות שנתיות, כשהעסק לא השתנה.כ-≈$27.34 היום, 25% מתחת למחיר הסגירה האחרון
    • ○מנויי הענן ממשיכים לצמוח ב-18% או יותר בשנה.ייבדק בדוח הבא, עד 10 בפברואר
  2. ניטרלית→אטרקטיביתהוכחה שהצמיחה מגיעה לרווח

    נדרשים כל אלה:

    • ○שיעור הרווח התפעולי המתואם מגיע ל-18% ברבעון.ייבדק בדוח הבא, עד 10 בפברואר
    • ○המכירות צומחות ב-10% או יותר בשנה באותו רבעון.ייבדק בדוח הבא, עד 10 בפברואר
נטעה גם אם
  • מנויי הענן צומחים בפחות מ-15% בשנה שני רבעונים ברציפות.
  • עלות התגמול במניות עולה על מה שהרכישות החוזרות מחזירות לבעלי המניות, במשך שנה שלמה.

מה בהמשך

  • 10 בפברואר 2027 תוצאות הרבעון הרביעי של 2026: ההכנסות מול תחזית של בין 88 ל-90 מיליון דולר, האם שיעור הרווח התפעולי המתואם מגיע לכ-17% כפי שהתחזית מגלמת, וקצב הצמיחה של ההכנסות החוזרות מהענן.
כל האירועים הצפויים
  • 10 בפברואר 2027 תוצאות הרבעון הרביעי של 2026: ההכנסות מול תחזית של בין 88 ל-90 מיליון דולר, האם שיעור הרווח התפעולי המתואם מגיע לכ-17% כפי שהתחזית מגלמת, וקצב הצמיחה של ההכנסות החוזרות מהענן.
  • מאי 2027 תוצאות הרבעון הראשון של 2027: האם יפורסם נתון ראשון על הכנסות או לקוחות באבטחת בינה מלאכותית, והאם התגמול במניות ממשיך לעלות מהר יותר מהמכירות.
מה קרה מאז
נכתבה
30 באוקטובר
המחיר בעת כתיבת התזה
$36.64
29 באוקטובר
  • 30 באוקטוברהתזה נכתבהניטרלית, ביטחון בינונינכתבה יומיים אחרי תוצאות הרבעון השלישי של 2026, כשהמניה עלתה ב-23% בשבוע בזכות זכייה אצל ספקית ענן וצמיחה יציבה.

מקורות 17

Where this came from

Sources - 17

Every claim above cites one of these, or states the reasoning that derived it. The quote is frozen at the date it was read: a link can rot, and an agent fetch returns a reading of a page rather than the page. Backs counts the whole claim ledger, so it can name a claim this page does not surface.

  1. S01primarycompany filing2026-03-31
    business description, segments, the Hawks, customers and concentration, channels, suppliers, competition, risk factors, directors and officers, pay, ownership
    backsC01C02C03C12C16C18C26C27C35C36C38C42
  2. S02primarycompany filing2026-10-28
    Q3 and nine-month statements, GAAP to non-GAAP reconciliation, balance sheet, cash flow, buybacks, the currency effect
    Record quarterly revenue of $84.4 million, an increase of 12% year-over-year. Cloud ARR of $107 million, an increase of 21% year-over-year
    backsC04C05C06C07C08C09C10C11C12C16C37C41C42
  3. S03primarytranscript2026-10-28
    Radware Q3 2026 earnings call transcript (FMP)
    data/cache/transcripts/RDWR-2026Q3.json
    total and cloud ARR, the Q4 guide, the currency effect on operating income, AI security products and customers, the cloud provider win, the refresh cycle; questions from Jefferies, Wolfe Research and Needham
    Total ARR reached approximately $266 million, up 11% year-over-year. ... For the fourth quarter of 2026, we expect total revenue to be in the range of $88 million-$90 million. ... I do think it is a 2027 opportunity, but we are definitely seeing a rise there.
    backsC05C07C13C15C16C17C23C41
  4. S04primarycompany filing2026-02-11
    2025 results with the Hawks still consolidated, ARR at year end, cash, stock pay, cash flow
    Cloud ARR of $95.2 million, an increase of 23% year-over-year. Total ARR of $251.0 million, an increase of 11% year-over-year
    backsC02C40C44
  5. S05primarycompany filing2026-07-29
    Q2 results by region, earnings per share against a year earlier, cash
    Revenue in the Europe, Middle East, and Africa (“EMEA”) region was $27.3 million for the second quarter of 2026, a decrease of 2% from $27.8 million in the second quarter of 2025.
    backsC32
  6. S06primarycompany filing2026-02-25
    a rival naming Radware among DDoS protection vendors
    backsC19
  7. S07primarycompany filing2026-05-14
    a rival naming Radware first among the vendors its Arbor DDoS line competes with
    backsC19
  8. S08primaryregulator2025-10-01
    how common denial-of-service attacks are against European organisations, and how rarely they disrupt service, from the EU's cybersecurity agency
    DDoS attacks was the dominant incident type and accounted for 77% of reported incidents, the greater part of which were deployed by hacktivists while cybercriminals represent only a minor portion. ... with only 2% of hacktivism incidents resulting in service disruption.
    backsC21
  9. S09primaryindustry data2025-07-30
    what a breach costs the buyer, and the share of organisations reporting breaches of AI models or applications (the report's headline); frozen by this repo on 2026-10-26, the page now answers 404
    The global average cost of a data breach fell to $4.44 million, the first decline in five years, while the average U.S. cost of a breach reached a record $10.22 million.
    backsC22C45
  10. S10primaryindustry data2026-10-30
    Radware's reach among websites, measured outside the company
    Radware is used by less than 0.1% of all the websites whose reverse proxy service we know.
    backsC20
  11. S11primaryindustry data2026-10-10
    the leading rival's share of websites on the same survey
    Cloudflare is used by 85.5% of all the websites whose reverse proxy service we know. This is 26.8% of all websites .
    backsC20
  12. S12primarygovernment data2025-04-10
    firms by size; 500 and over is the total less the under-500 line
    The Number of Firms and Establishments, Employment, Annual Payroll, and Receipts by State, Industry, and Enterprise Employment Size: 2022 ... United States, Total, 01: Total, 6395635 firms, 135748407 employment ... 19: <500 employees, 6374594 firms, 62250556 employment
    backsC24
  13. S13primarycompany filing2026-08-06
    4,698 customers paying over $100,000 a year, 73% of Q2 revenue of $696.1M, from a rival's own filing and call
    read, but no claim rests on it
  14. S14secondaryvendor data2026-10-30
    Research pack (FMP market tier and FINRA short interest), frozen as content/RDWR/research-pack.json
    content/RDWR/research-pack.json
    price and returns, the analyst split and its history, short interest, the filed cohort's multiples and margins
    backsC30C31C33C43
  15. S15primarycompany filing2026-10-29
    every open-market trade and grant in the year, each with its Rule 10b5-1 flag
    backsC34C37
  16. S16primarycompany filing2026-10-30
    six years of filed revenue, costs, stock pay, capital spending and share counts
    backsC39
  17. S17primarycompany filing2025-11-14
    a rival selling application delivery and web application, API and DDoS protection to the same buyers
    read, but no claim rests on it
נבנה מתוך content/RDWR/thesis.json · התזה נבדקה לאחרונה ב-30 באוקטובר 2026. העמוד מסביר את החברה; הוא לא אומר כמה לשלם, מתי לקנות או באיזה היקף. התרגום לעברית נעשה בבינה מלאכותית, והנוסח האנגלי הוא הקובע.