← כל התזותSTRLניטרליתביטחון בינונייום ראשון, 1 בנובמבר 2026English

Sterling Infrastructure

קבלנית מטקסס שמכשירה ומיישרת את הקרקע שעליה נבנים מרכזי נתונים ומפעלי שבבים, ומבצעת בחלקם גם את עבודות החשמל.

הציון שלנוניטרלית ביטחון בינוני
הציונים
ציונים · 1-4
צמיחה3/4 ↑

צמיחה של 127% ברבעון השלישי, 70% ממנה אורגנית, אבל CEC וגם Stone Ridge נרכשו, והצמיחה מתרכזת בסוג מבנה אחד.

איכות העסק3/4 →

ביצוע טוב מביא לה את השלבים הבאים, ושיעור הרווח עולה כבר חמש שנים, אבל מתחרות נסחרות עושות אותה עבודה ורוב העבודה עדיין נקבעת במכרז.

איתנות פיננסית4/4 →

מזומן נטו של כ-122 מיליון דולר, מסגרת אשראי של 1.5 מיליארד עד 2031 ותזרים שמממן את התוכנית, אם כי החובות של הלקוחות אליה הוכפלו.

יכולת ביצוע4/4 ↑

עשר שנים של מעבר מכבישים מהירים במכרזי המחיר הנמוך, שמונה רבעונים ברציפות מעל התחזיות ותחזית 2026 שהועלתה בחצי.

ערך לבעלי המניות3/4 →

מספר המניות יציב והרכישות החוזרות גדולות מהתגמול במניות, אבל חלק מהרכישות שולם במניות ויש תשלומים מותנים שעוד יש לשלם.

פוטנציאל2/4 →

שוק גדול שצומח מהר, אבל הצמיחה של השנה הבאה נשענת על שלבים ועל קמפוסים בטקסס שאיש עוד לא חתם עליהם.

רמת סיכון3/4 ↓

ריכוזיות רצינית אחת: תשע עשיריות מהפעילות הצומחת בסוג מבנה אחד. היא מדווחת ומפוזרת בין כמה לקוחות.

תמחור3/4 ↑

מכפיל של כ-16 על הרווח שהחברה צופה השנה מגלם את התוכנית שהועלתה; מכפיל של 13 על הרווח של השנה הבאה דורש עבודה שעוד לא נחתמה.

חוזק הראיות3/4 →

התוצאות, צבר ההזמנות והריכוזיות מדווחים בדוחות, וגודל השוק נמדד בידי Census Bureau; השלבים הבאים ונאמנות הלקוחות הם דברי ההנהלה.

השורה התחתונה

הציון שלנו: ניטרלית. זה עסק טוב: הצוותים של Sterling מכשירים את האתרים למרכזי נתונים ולמפעלי שבבים, ההכנסות יותר מהוכפלו ברבעון האחרון, רובן בלי רכישות, ויש לה יותר מזומן מחוב. המחיר הוגן: מכפיל של כ-16 על הרווח שהחברה צופה השנה מגלם את התוכנית שההנהלה כבר העלתה פעמיים. הכול תלוי בשנה הבאה. העבודה החתומה ירדה ברבעון האחרון והיא מכסה רק כמחצית ממה שהאנליסטים מצפים ש-Sterling תחייב ב-2027, כך שהמחיר כבר מניח חוזים שאיש עוד לא חתם עליהם.

הטיעון לטווח הארוךבעלי הקרקעות ממשיכים להפוך קרקע מחוברת לחשמל למרכזי נתונים מהר יותר ממה שאפשר למצוא צוותי עבודות עפר, וממשיכים למסור ל-Sterling את השלב הבא במקום שבו הצוותים שלה סיפקו את הקודם.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C02עובדהhigh confidence
Q3 2026 revenue was $1,563.9M, up 127%, of which 70% was organic. E-Infrastructure revenue was $1,302.7M, up 212%: site development up 133% and CEC's electrical work $425.6M against $41.4M in the month owned a year earlier.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C26הסקהmedium confidence
At $345.91 Sterling trades at about 15.8 times the guided 2026 adjusted EPS midpoint of $21.83 and 17.9 times guided GAAP EPS, 16.5 times analysts' 2026 forecast and 12.8 times their 2027 forecast of $27.12, on forecast 2027 sales of $5.46B. With net cash of $122M, company value is about $10.46B, about 10.7 times guided adjusted EBITDA.
against this

Its own six prior years' median earnings multiple is 15.9 against a trailing 19.1, so it is not cheap against its history (S10).

current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C05עובדהhigh confidence
Signed backlog was $4.14B at 30 September 2026 against $4.33B at 30 June: E-Infrastructure's contracted work fell from $3,210M to $3,050M while Transportation held at $964M. The quarter's book-to-burn was 0.9x. Unsigned awards rose from $1.28B to $2.00B, so combined backlog rose to $6.14B.
against this

Signed backlog is still 61% above a year earlier, and the nine-month book-to-burn was 1.3x (S02, S03).

current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C32הסקהmedium confidence
Signed backlog covers about half of next year's forecast: about 72% of $4.05B of contracted work, near $2.92B, plus $94M of service-agreement orders, falls in the next twelve months, against analysts' $5.46B of 2027 revenue. In Q3 about $1.4B was added against $1.56B of work done.
derivedthe 10-Q's twelve-month share of contracted work (C05), book-to-burn of 0.9x on Q3 revenue (C02, C05) and the 2027 forecast (C26)
against this

Site phases are signed one at a time, so a contractor in a campus build carries less signed work than it will do (S06).

forwardwritten 2026-11-01
C10עובדהhigh confidence
Receivables rose to $1,226.1M at 30 September 2026 from $501.2M at December, and cash fell to $216.9M from $390.7M. Nine-month operating cash flow was $427.1M after $203.7M absorbed by working capital; capital spending was $115.5M and debt $95.3M.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
01

החברה

לפני שאפשר לבנות מרכז נתונים או מפעל שבבים צריך לפנות שטחים של מאות אקרים, לפוצץ סלע ולפנות אותו, וליישר, לנקז ולהדק את הקרקע. הצוותים והמכונות של Sterling עצמה עושים את העבודה הזאת, מדרום-מזרח ארה״ב ועד הרי הרוקי, ועכשיו גם בטקסס.

הקונים הם החברות שבונות את הקמפוסים האלה והקבלנים הראשיים שלהן. החלופה שלהם היא קבלנית עבודות אתר אחרת, לרוב חברה אזורית פרטית. Sterling בונה גם כבישים מהירים עבור מדינות ויוצקת יסודות לחברות בנייה למגורים, אבל אלה כבר רק שישית מהמכירות שלה.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C01עובדהhigh confidence
Sterling is a US contractor in three segments. E-Infrastructure Solutions prepares large sites, the earthwork, grading and utilities before a building rises, and since September 2025 also installs electrical systems through CEC. Transportation Solutions builds highways, bridges and airports for state agencies; Building Solutions pours foundations for homebuilders.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C15הסקהmedium confidence
Sterling's edge on site work is finishing huge earthmoving jobs on schedule with its own crews and machines, so an owner hands it the next phase of the same campus: management says each later phase earns more than the first and that Micron brought it to a second plant on the strength of the first.
derivedthe 10-K's own account of its differentiation (C17), the call (C16) and the falling customer concentration (C08)
against this

The 10-K says most of its work is still won by competitive bid, and no customer names its site contractor (S01).

current state · 2026-10-29written 2026-11-01
C16טענת ההנהלהmedium confidence
Management said its New York chip-plant job is months ahead of schedule, which led Micron and its general contractors to bring Sterling to the Idaho plant, and that a campus's first phase is always its lowest-margin phase.
against this

The 10-K says most work is still won by bid, and Micron names no site contractor in its filings (S01).

current state · 2026-10-29written 2026-11-01
C17עובדהhigh confidence
The 10-K says Sterling aims at work too big for local contractors and too small for national ones, that most public work goes to the lowest bidder, and that on site development on-time delivery has become its key differentiator.
current state · 2026-02-26written 2026-11-01

ממה היא מרוויחה

Sterling מקבלת תשלום לפי עבודה, בדרך כלל מחיר קבוע לכל שלב באתר, כך שהיא שומרת את הרווח אם היא עובדת ביעילות וסופגת את החריגה אם לא. ברבעון השלישי של 2026 כ-83% מהמכירות שלה הגיעו מעבודות אתר וחשמל למרכזי נתונים, למפעלים ולמחסנים.

פעילות החשמל הגיעה עם רכישת CEC ב-2025. הכבישים המהירים ויסודות הבתים מביאים את השאר.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C37עובדהhigh confidence
In Q3 2026 E-Infrastructure was 83% of revenue; highways $115.6M, airports $24.5M and other transport services $25.1M; residential foundations $74.4M and commercial concrete $21.6M.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C14עובדהhigh confidence
Lump-sum contracts, where Sterling carries any overrun, were $976.0M of Q3 2026 revenue, 62%. Unapproved change orders and claims counted in contract prices rose to $29.4M from $2.9M in December.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C02עובדהhigh confidence
Q3 2026 revenue was $1,563.9M, up 127%, of which 70% was organic. E-Infrastructure revenue was $1,302.7M, up 212%: site development up 133% and CEC's electrical work $425.6M against $41.4M in the month owned a year earlier.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C12עובדהhigh confidence
Sterling bought CEC on 1 September 2025 for $561.6M, $442.9M of it cash and $79.5M shares, with up to $80M more on profit targets; and Stone Ridge, an Idaho site contractor, on 1 June 2026 for $178.1M, with up to $15M more.
historical · 2025-09 to 2026-06written 2026-11-01
פירוט מקורות ההכנסה
מקורמשקל במכירות (הרבעון השלישי של 2026)איך
E-Infrastructure Solutions83.3%הכשרת אתרים ועבודות חשמל למרכזי נתונים, מפעלי שבבים, מפעלים ומחסנים, בעיקר בחוזים במחיר כולל לכל שלב.
כבישים מהירים7.4%כבישים וגשרים עבור רשויות התחבורה של המדינות.
תעופה ושירותי תחבורה אחרים3.2%עבודות בשדות תעופה, בנמלים, ברכבות ובניקוז.
בנייה למגורים4.8%יסודות בטון ואינסטלציה לחברות בנייה למגורים בטקסס ובאריזונה.
בטון לבנייה מסחרית1.4%יסודות, חניונים ותקרות מוגבהות עבור יזמים.

ההנהלה

ג'וזף קוטילו מנהל את Sterling מאז 2017 והעביר אותה מעבודות כבישים במכרזי המחיר הנמוך לעבודות אתר למרכזי נתונים. הבונוס שלו נקבע בעיקר לפי מדד רווח, והמניות שהוא מקבל לטווח הארוך לפי הרווח למניה ולפי ביצועי המניה מול חברות דומות.

בעלי העניין מחזיקים 1.6% מהחברה. בשנה האחרונה הם לא קנו מניות ומכרו חלק, כמעט הכול בתוכניות מכירה שנקבעו מראש, ובהן 100,000 מניות שמכר המנכ״ל באביב.

הראיות (באנגלית) · 2 טענות
C29עובדהhigh confidence
Joseph Cutillo has been chief executive since 2017; the bonus pays 75% on adjusted EBITDA and 25% on safety and paid 200% for 2025; performance shares pay two-thirds on three-year cumulative EPS and one-third on shareholder return against peers.
current state · 2026-03-25written 2026-11-01
C28עובדהhigh confidence
In the year to October 2026 insiders bought no shares on the market and sold 116,320 in ten sales, 95.4% of them under pre-set plans; the chief executive sold 100,000 under a plan in March and April at $453 to $498. Directors and officers owned 1.6% in March.
current state · 2026-10-21written 2026-11-01
02

היתרון התחרותי, ומי מאיים עליו

למה הלקוחות נשארים

קמפוס גדול נבנה בשלבים לאורך שנים, והקבלנית שכבר נמצאת בשטח מכירה את הקרקע, את הסלע ואת הבעלים. לדברי Sterling, היא זוכה בשלב הבא כשהיא מסיימת את הקודם לפני הזמן, וכך, לדבריה, יצרנית שבבים הביאה אותה למפעל שני.

מבחוץ זה נראה ברווח: מכל דולר מכירות בפעילות האתרים והחשמל נשארו לה ברבעון השלישי 22.6 סנט רווח תפעולי. אבל שום חוזה לא מונע מהבעלים להחליף קבלנית, ורוב העבודה עדיין נקבעת במכרז.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C15הסקהmedium confidence
Sterling's edge on site work is finishing huge earthmoving jobs on schedule with its own crews and machines, so an owner hands it the next phase of the same campus: management says each later phase earns more than the first and that Micron brought it to a second plant on the strength of the first.
derivedthe 10-K's own account of its differentiation (C17), the call (C16) and the falling customer concentration (C08)
against this

The 10-K says most of its work is still won by competitive bid, and no customer names its site contractor (S01).

current state · 2026-10-29written 2026-11-01
C08עובדהhigh confidence
In 2025 E-Infrastructure's four largest customers were 27% of the segment's revenue, against 31% in 2024 and 40% in 2023, and no customer reached 10% of the company's revenue.
historical · FY2025written 2026-11-01
C03עובדהhigh confidence
Q3 2026 operating income was $306.8M, a 19.6% margin against 18.2% a year earlier. E-Infrastructure's operating margin fell to 22.6% from 25.6% as lower-margin electrical work grew to a third of the segment. Diluted EPS was $6.92, and $7.58 adjusted.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C17עובדהhigh confidence
The 10-K says Sterling aims at work too big for local contractors and too small for national ones, that most public work goes to the lowest bidder, and that on site development on-time delivery has become its key differentiator.
current state · 2026-02-26written 2026-11-01

האיום

בעבודות אתר מתחרות על אותם שלבים קבלניות תשתית נסחרות, כמו Granite, וחברות אזוריות פרטיות רבות. בעבודות חשמל יש קבלניות גדולות בהרבה, כמו Comfort Systems, שכבר מחייבות לקוחות טכנולוגיה במיליארדים בשנה. בכבישים המהירים לרוב זוכה ההצעה הזולה ביותר.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C20עובדהhigh confidence
Granite Construction, a listed civil contractor, also sells site preparation to private commercial and industrial owners, so Sterling's site work has listed rivals as well as regional private ones.
current state · 2026-02-13written 2026-11-01
C19עובדהhigh confidence
Larger electrical and mechanical contractors chase the same data-centre work as CEC: Comfort Systems billed $1,917.4M to technology customers in its June 2026 quarter, 58.7% of its revenue.
current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C17עובדהhigh confidence
The 10-K says Sterling aims at work too big for local contractors and too small for national ones, that most public work goes to the lowest bidder, and that on site development on-time delivery has become its key differentiator.
current state · 2026-02-26written 2026-11-01

המתחרות: GVA, FIX, EME, IESC, ועוד שתיים: פרטיות, פיתוח פנימי של לקוחות או נסחרות בחו״ל.

פירוט המתחרים
סימולמתחרהתחומי התחרותשלבבסיס להשוואה
GVAGranite Construction וקבלניות אתר פרטיות אזוריותבסיס להשוואה: מוצר שונהE-Infrastructure Solutionsכבר נמכרמוצר שונה
FIX · EME · IESCComfort Systems,‏ EMCOR וגם IES Holdingsבסיס להשוואה: מוצר שונהE-Infrastructure Solutionsכבר נמכרמוצר שונה
לא נסחרת בבורסהקבלניות כבישים שמגישות הצעות זולות במכרזי המדינותבסיס להשוואה: לא נסחרות בבורסהTransportation Solutionsכבר נמכרלא נסחרת בבורסה
לא נסחרת בבורסהקבלני משנה אחרים ליסודות ולאינסטלציהבסיס להשוואה: לא נסחרים בבורסהBuilding Solutionsכבר נמכרלא נסחרת בבורסה
03

פוטנציאל הצמיחה

גודל ההזדמנות

לפי Census Bureau, ההשקעה בבניית מרכזי נתונים פרטיים בארה״ב עמדה באוגוסט 2026 על 84.95 מיליארד דולר בחישוב שנתי, עלייה של 73.2% בשנה. בניית מפעלים מחוץ לתחום הזה ירדה ב-19.8%.

כתשע עשיריות מעבודות האתר החתומות של Sterling הן למרכזי נתונים, למפעלים ולמפעלי שבבים. איש לא מפרסם איזה חלק מעלות הקמפוס הן עבודות האתר, ולכן אי אפשר להעריך את גודל השוק ש-Sterling עצמה מוכרת לו.

הראיות (באנגלית) · 2 טענות
C09עובדהhigh confidence
The US Census Bureau put private data center construction at an $84,950M annual rate in August 2026, against $49,052M a year earlier, up 73.2%. Over the same year private manufacturing construction fell 19.8% and all private nonresidential 1.0%.
against this

The latest month is preliminary and the series counts the whole building, not the site work (S08).

current state · 2026-08-31written 2026-11-01
C07עובדהhigh confidence
Data centres, factories and chip plants were 84% of E-Infrastructure backlog at December 2025 and 92% at June 2026; management put them at about 95% of the segment's scoped work in September.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01

מי כבר התחייב

בסוף ספטמבר 2026 היו ללקוחות חוזים חתומים על עבודה בהיקף של 4.14 מיליארד דולר, לעומת 4.33 מיליארד ביוני. עוד 2.00 מיליארד נמסרו לה אך טרם נחתמו, בעיקר עבודות כבישים וחשמל. לדברי ההנהלה, השלבים הבאים בקמפוסים הקיימים נמצאים בתכנון, אבל אף אחד מהם לא נחתם.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C05עובדהhigh confidence
Signed backlog was $4.14B at 30 September 2026 against $4.33B at 30 June: E-Infrastructure's contracted work fell from $3,210M to $3,050M while Transportation held at $964M. The quarter's book-to-burn was 0.9x. Unsigned awards rose from $1.28B to $2.00B, so combined backlog rose to $6.14B.
against this

Signed backlog is still 61% above a year earlier, and the nine-month book-to-burn was 1.3x (S02, S03).

current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C06טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive called backlog a meaningless number for Sterling: unsigned awards are mostly Transportation and some electrical jobs still being priced, the next phases of current campuses are in design, and the campuses hold thousands of permitted, powered acres he puts at over five years of work.
against this

None of the phases in design or the further acres is signed, and the 10-Q says most contracts can be ended on short notice (S03).

forwardwritten 2026-11-01
C32הסקהmedium confidence
Signed backlog covers about half of next year's forecast: about 72% of $4.05B of contracted work, near $2.92B, plus $94M of service-agreement orders, falls in the next twelve months, against analysts' $5.46B of 2027 revenue. In Q3 about $1.4B was added against $1.56B of work done.
derivedthe 10-Q's twelve-month share of contracted work (C05), book-to-burn of 0.9x on Q3 revenue (C02, C05) and the 2027 forecast (C26)
against this

Site phases are signed one at a time, so a contractor in a campus build carries less signed work than it will do (S06).

forwardwritten 2026-11-01
מאיפה מגיעה הצמיחה, לפי פעילות

מאיפה מגיעה הצמיחה

פעילותמשקל בהכנסותצמיחה ברבעון האחרוןבחצי השנה האחרונהבשנה האחרונה
E-Infrastructure Solutions77%+191.6%+184.2%-
Transportation Solutions13%-20.4%-8.8%-
Building Solutions9%-0.7%+1.1%-
החברה כולה100%+90.1%+90.7%-

הפילוח לפי הדוחות עד 30 ביוני 2026. את הקצבים האלה לא מקדמים קדימה: ההסבר בקריאה שלהלן.

איך לקרוא את זה: התמהיל הוא העסק: E-Infrastructure היא 83% מההכנסות. בציון לקחנו את הקצב האורגני של הפעילות, לא את החלק שנרכש, והטלנו ספק בכך שהוא יימשך בלי חוזים חתומים.

04

התוצאות

המספרים

היא צומחת?מהר

המכירות צמחו ב-93% בשנים-עשר החודשים שהסתיימו בספטמבר 2026, מהר יותר מ-18% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2025.

Dec 2021: $1.41BDec 2022: $1.77BDec 2023: $1.97BDec 2024: $2.12BDec 2025: $2.49B12 mo to Sep 2026: $4.31B$1.41B$4.31B
היא רווחית?כן

שיעור הרווח התפעולי הוא 18%, לעומת 10% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2023.

Dec 2021: 7.6%Dec 2022: 9.0%Dec 2023: 10%Dec 2024: 13%Dec 2025: 16%12 mo to Sep 2026: 18%7.6%18%
הצמיחה משתלמת?משתלמת

הוצאות התפעול לוקחות 6 סנט מכל דולר מכירות, לעומת 7 סנט בשנה שהסתיימה בדצמבר 2021.

Dec 2021: 7¢Dec 2022: 6¢Dec 2023: 7¢Dec 2024: 8¢Dec 2025: 7¢12 mo to Sep 2026: 6¢7¢6¢
התשואה על ההון גבוהה?גבוהה מאוד

התשואה על ההון העצמי עמדה על 43% בשנה, לעומת 20% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2021.

Dec 2021: 20%Dec 2022: 26%Dec 2023: 25%Dec 2024: 36%Dec 2025: 30%12 mo to Sep 2026: 43%20%43%
היא מייצרת מזומנים?כן

11% מהמכירות הפכו לתזרים מזומנים חופשי, 471 מיליון דולר בשנים-עשר החודשים האחרונים.

Dec 2021: $112MDec 2022: $158MDec 2023: $414MDec 2024: $416MDec 2025: $363M12 mo to Sep 2026: $471M$112M$471M
המאזן איתן?מזומן נטו

יש לה 217 מיליון דולר במזומן מול חוב של 95.3 מיליון, כלומר 122 מיליון יותר מזומן ממה שהיא חייבת.

Dec 2021: −$391MDec 2022: −$250MDec 2023: $130MDec 2024: $348MDec 2025: $99.7M12 mo to Sep 2026: $122M−$391M$122M
בעלי המניות מדוללים?בהדרגה

מספר המניות עלה ב-6.8% ב-4.8 שנים.

Dec 2021: 29.1MDec 2022: 30.6MDec 2023: 31.2MDec 2024: 31.1MDec 2025: 30.9M12 mo to Sep 2026: 31.1M29.1M31.1M
כל המספרים

נתונים מדוחות ה-10-K וה-10-Q של החברה, נכון ל-31 באוקטובר 2026. שנת הכספים של החברה מסתיימת בדצמבר.

דצמבר 2021דצמבר 2022דצמבר 2023דצמבר 2024דצמבר 202512 חודשים עד ספטמבר 2026
גודל וצמיחה
מכירות$1.41B$1.77B$1.97B$2.12B$2.49B$4.31B
צמיחת המכירות+15%+25%+11%+7.3%+18%+93%
רווח
שיעור הרווח הגולמי14%16%17%20%23%24%
שיעור הרווח התפעולי7.6%9.0%10%13%16%18%
שיעור הרווח הנקי4.4%6.0%7.0%12%12%13%
עלות הצמיחה, לכל דולר מכירות
הנהלה וכלליות4.9%4.9%5.0%5.6%6.2%4.9%
תגמול מבוסס מניות0.8%0.7%0.7%0.9%1.0%-
השקעות הוניות3.3%3.4%3.3%3.8%3.1%3.3%
מזומנים
תזרים מפעילות שוטפת$159M$219M$479M$497M$440M$613M
תזרים מזומנים חופשי$112M$158M$414M$416M$363M$471M
מאזן
מזומנים והשקעות לזמן קצר$60.9M$182M$472M$664M$391M$217M
חוב$452M$431M$342M$316M$291M$95.3M
מזומן נטו−$391M−$250M$130M$348M$99.7M$122M
תשואות ומניות
מספר המניות (בדילול מלא)29.1M30.6M31.2M31.1M30.9M31.1M

עלות הצמיחה

הצמיחה השתלמה. בין 2021 ל-2025 המכירות גדלו בכשלושה רבעים, וחלקו של הרווח התפעולי מכל דולר מכירות יותר מהוכפל, ל-16.3%. המכונות עולות כ-3 סנט מכל דולר מכירות. בעבודות החשמל החדשות נשאר פחות מכל דולר מאשר בעבודות האתר, ולכן הצמיחה שלהן מושכת את הממוצע למטה.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C13עובדהhigh confidence
Revenue rose from $1,414.4M in 2021 to $2,490.0M in 2025 and the operating margin from 7.6% to 16.3%. Low-bid highway work fell from about 79% of revenue in 2016 to 9% at December 2025.
historical · FY2021 to FY2025written 2026-11-01
C39עובדהhigh confidence
The capital spent per dollar of sales stays small: capital spending was 3.1% of 2025 revenue and $115.5M, 3.2%, in the first nine months of 2026, with about $140M expected for the year, supplemented by leases and rentals.
historical · FY2025 to 9M 2026written 2026-11-01
C03עובדהhigh confidence
Q3 2026 operating income was $306.8M, a 19.6% margin against 18.2% a year earlier. E-Infrastructure's operating margin fell to 22.6% from 25.6% as lower-margin electrical work grew to a third of the segment. Diluted EPS was $6.92, and $7.58 adjusted.
historical · Q3 2026written 2026-11-01

הדוח האחרון (28 באוקטובר)

הרבעון שהסתיים בספטמבר 2026, נתונים מהדוחות.

127%
צמיחת המכירות
לעומת הרבעון המקביל אשתקד
33.9%
צמיחה לעומת הרבעון הקודם
לעומת 41.5% ברבעון שלפניו
20¢
רווח תפעולי
לכל דולר מכירות

הרבעון השלישי של 2026 היה שיא. ההכנסות עלו ב-127% ל-1.56 מיליארד דולר, והרווח המתואם למניה עלה ל-7.58 דולר מ-3.48. עבודות האתר צמחו ב-133%, ופעילות החשמל הכניסה 425.6 מיליון דולר. ההנהלה העלתה שוב את תחזית החברה ל-2026.

שני דברים הלכו בכיוון ההפוך. העבודה החתומה ירדה ל-4.14 מיליארד דולר, כי Sterling ביצעה יותר עבודה ממה שנחתם, והכסף שהלקוחות חייבים לה יותר מהוכפל מאז דצמבר. ההנהלה מייחסת זאת לעיתוי.

מה זה אומר על התזההדוח הוכיח שהצמיחה והרווח אמיתיים וברובם אורגניים. הוא השאיר פתוחה את השאלה שהמחיר תלוי בה עכשיו: האם העבודה של השנה הבאה תיחתם בזמן, שכן סך העבודה החתומה ירד לראשונה השנה.

הרבעון בפירוט

צמיחת המכירות לעומת הרבעון הקודם, לפי הדוחות.

רווח למניה $7.58 לעומת $6.20 צפוי; $6.92 לפי הדוחות, והפער הוא הסעיפים שהחברה מנטרלת.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C02עובדהhigh confidence
Q3 2026 revenue was $1,563.9M, up 127%, of which 70% was organic. E-Infrastructure revenue was $1,302.7M, up 212%: site development up 133% and CEC's electrical work $425.6M against $41.4M in the month owned a year earlier.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C03עובדהhigh confidence
Q3 2026 operating income was $306.8M, a 19.6% margin against 18.2% a year earlier. E-Infrastructure's operating margin fell to 22.6% from 25.6% as lower-margin electrical work grew to a third of the segment. Diluted EPS was $6.92, and $7.58 adjusted.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C05עובדהhigh confidence
Signed backlog was $4.14B at 30 September 2026 against $4.33B at 30 June: E-Infrastructure's contracted work fell from $3,210M to $3,050M while Transportation held at $964M. The quarter's book-to-burn was 0.9x. Unsigned awards rose from $1.28B to $2.00B, so combined backlog rose to $6.14B.
against this

Signed backlog is still 61% above a year earlier, and the nine-month book-to-burn was 1.3x (S02, S03).

current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C04טענת ההנהלהhigh confidence
Management raised the 2026 guide to revenue of $4.63B to $4.73B, adjusted EPS of $21.70 to $21.96 and GAAP EPS of $19.16 to $19.42. In February it had guided revenue of $3.05B to $3.20B.
against this

The guide's midpoint implies fourth-quarter revenue near $1.12B, 28% below the third quarter, which management puts down to weather and holidays (S02, S06).

forwardwritten 2026-11-01
C10עובדהhigh confidence
Receivables rose to $1,226.1M at 30 September 2026 from $501.2M at December, and cash fell to $216.9M from $390.7M. Nine-month operating cash flow was $427.1M after $203.7M absorbed by working capital; capital spending was $115.5M and debt $95.3M.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
לאן הלך הכסף

ההנהלה רכשה שתי קבלניות, CEC ב-561.6 מיליון דולר וגם Stone Ridge ב-178.1 מיליון, בעיקר במזומן. השנה היא ביצעה רכישה חוזרת של מניות ב-107.3 מיליון דולר, יותר ממה שהנפיקה כתגמול במניות, ופרעה את ההלוואה לזמן קצוב.

בעלי עניין ברבעון השלישי של 2026: 0 רכישות ו-3 מכירות, לפי דיווחי Form 4 שלהם.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C12עובדהhigh confidence
Sterling bought CEC on 1 September 2025 for $561.6M, $442.9M of it cash and $79.5M shares, with up to $80M more on profit targets; and Stone Ridge, an Idaho site contractor, on 1 June 2026 for $178.1M, with up to $15M more.
historical · 2025-09 to 2026-06written 2026-11-01
C30עובדהhigh confidence
Diluted shares were 31.07M in Q3 2026 against 30.96M a year earlier. Sterling bought back $107.3M of stock in the first nine months, with $267M of authorisation left, and expensed $26.8M of stock pay.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C31עובדהhigh confidence
In July 2026 Sterling expanded its revolving credit facility to $1.5B, extended it to July 2031 and repaid its term loan.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
05

המחיר, ואיפה אנחנו חלוקים על השוק

בקצרה. הוגן. המחיר מגלם את התוכנית של השנה, שהועלתה פעמיים, ומגלם רק בחלקו את העבודה של השנה הבאה שעוד לא נחתמה.

מחיר המניה
$345.91
שער סגירה,
מכפיל הרווח
19.1
המכפיל המקובל בשש השנים האחרונות: 15.9

המניה ירדה בכשני שלישים מהשיא שלה במהלך הקיץ והסתיו, בזמן שהעסק המשיך לעבור את התחזיות שלו עצמו: המשקיעים החלו לשלם מכפיל מכירות נמוך בהרבה, מחשש שגאות מרכזי הנתונים מגיעה לשיא.

עכשיו המבחן קרוב. ההנהלה מצפה לזכיות גדולות במרכזי נתונים בטקסס ברבעון הרביעי או בתחילת 2027, ותוצאות סוף השנה, בסביבות 24 בפברואר 2027, יראו אם העבודה החתומה התאוששה ומה התחזית ל-2027.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C25עובדהhigh confidence
The shares closed at $345.91 on 30 October 2026, 65.6% below the 52-week high of $1,005.68, for a market value of $10.58B. Over the 126 sessions to then the price fell 35.1% while trailing sales per share rose 73.7%: the multiple fell 62.6%.
current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C05עובדהhigh confidence
Signed backlog was $4.14B at 30 September 2026 against $4.33B at 30 June: E-Infrastructure's contracted work fell from $3,210M to $3,050M while Transportation held at $964M. The quarter's book-to-burn was 0.9x. Unsigned awards rose from $1.28B to $2.00B, so combined backlog rose to $6.14B.
against this

Signed backlog is still 61% above a year earlier, and the nine-month book-to-burn was 1.3x (S02, S03).

current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C34טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive expects large Texas data-centre awards in Q4 2026 or Q1 2027, says Sterling has more work offered than crews to do it, and that a Texas water-permit dispute has left some customers' permits in limbo.
against this

The awards are not signed, and the permit dispute is unresolved as of the call (S06).

forwardwritten 2026-11-01
C23הסקהhigh confidence
The guide's midpoint implies fourth-quarter revenue of about $1.12B and adjusted EPS of about $4.87, against $1.56B and $7.58 in the third quarter and $755.6M and $3.08 in Q4 2025.
derivedthe guide midpoints (C04) less the nine-month figures (C02, C03) and Q4 2025 (C40)
against this

Management says the guide assumes a harder winter than 2025's and that nothing in Q3 is unrepeatable (S06).

forwardwritten 2026-11-01
איך לקרוא את המכפיל

1. ההנהלה צופה רווח מתואם למניה של כ-21.83 דולר ב-2026. 2. במחיר של 30 באוקטובר זה מכפיל של כ-16 על הרווח של השנה. 3. האנליסטים מצפים לכ-27 דולר בשנה הבאה, כלומר מכפיל של כ-13. 4. לשם כך צריך מכירות של כ-5.46 מיליארד דולר ב-2027, והעבודה החתומה מכסה רק כמחצית מהן.

לכן המחיר הוגן לשנה שההנהלה צפתה, ונשען על כך שהשנה הבאה אכן תגיע.

מול ההיסטוריה שלה. מכפיל הרווח מעט גבוה מהמקובל אצלה, אחרי שנת שיא, כך שהירידה מחקה את פרמיית הגאות, אבל לא יותר מזה.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C26הסקהmedium confidence
At $345.91 Sterling trades at about 15.8 times the guided 2026 adjusted EPS midpoint of $21.83 and 17.9 times guided GAAP EPS, 16.5 times analysts' 2026 forecast and 12.8 times their 2027 forecast of $27.12, on forecast 2027 sales of $5.46B. With net cash of $122M, company value is about $10.46B, about 10.7 times guided adjusted EBITDA.
against this

Its own six prior years' median earnings multiple is 15.9 against a trailing 19.1, so it is not cheap against its history (S10).

current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C23הסקהhigh confidence
The guide's midpoint implies fourth-quarter revenue of about $1.12B and adjusted EPS of about $4.87, against $1.56B and $7.58 in the third quarter and $755.6M and $3.08 in Q4 2025.
derivedthe guide midpoints (C04) less the nine-month figures (C02, C03) and Q4 2025 (C40)
against this

Management says the guide assumes a harder winter than 2025's and that nothing in Q3 is unrepeatable (S06).

forwardwritten 2026-11-01
C32הסקהmedium confidence
Signed backlog covers about half of next year's forecast: about 72% of $4.05B of contracted work, near $2.92B, plus $94M of service-agreement orders, falls in the next twelve months, against analysts' $5.46B of 2027 revenue. In Q3 about $1.4B was added against $1.56B of work done.
derivedthe 10-Q's twelve-month share of contracted work (C05), book-to-burn of 0.9x on Q3 revenue (C02, C05) and the 2027 forecast (C26)
against this

Site phases are signed one at a time, so a contractor in a campus build carries less signed work than it will do (S06).

forwardwritten 2026-11-01
C04טענת ההנהלהhigh confidence
Management raised the 2026 guide to revenue of $4.63B to $4.73B, adjusted EPS of $21.70 to $21.96 and GAAP EPS of $19.16 to $19.42. In February it had guided revenue of $3.05B to $3.20B.
against this

The guide's midpoint implies fourth-quarter revenue near $1.12B, 28% below the third quarter, which management puts down to weather and holidays (S02, S06).

forwardwritten 2026-11-01
המכפיל מול המתחרים

אף אחת מהמתחרות שלעיל אינה מוכרת את אותו מוצר לאותם לקוחות כחלק משמעותי מפעילותה. השוואת מחירים דורשת לפחות שתיים, ולכן המחיר נבחן מול ההיסטוריה של החברה עצמה.

נבדקה והושארה בחוץ גם Everus Construction Group (תחליף, לא אותו מוצר).

איפה אנחנו חלוקים על השוק

השוק חושב

כל האנליסטים ממליצים לקנות, בזמן שהשוק משלם מכפיל מכירות נמוך בהרבה מאשר ביוני, מחשש שגאות מרכזי הנתונים מגיעה לשיא.

אנחנו חושבים

חברה שמבצעת היטב, במחיר הוגן, שהצמיחה שלה בשנה הבאה תלויה בעבודה שאיש עוד לא חתם עליה.

האנליסטים קוראים את התחזיות שהועלו; השוק קורא מחזור שקרוב לשיא. לדעתנו העסק מבצע היטב, אבל העבודה החתומה מראה ש-2027 עוד לא מכוסה בחוזים, ואף צד עוד לא הכריע בזה.

ראיות שסותרות את ההערכה שלנו: Sterling מפרסמת רווח מעל תחזיות האנליסטים שמונה רבעונים ברציפות, סך העבודה שנמסרה לה עדיין עלה, וקמפוסים נחתמים שלב אחרי שלב, כך שירידה בעבודה החתומה אולי אומרת מעט.

מה אומרים האנליסטים
המלצות חיוביות
100%
מתוך 8, 1 באוקטובר
לפני ארבעה חודשים
100%
מתוך 7, 1 ביוני
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C27עובדהhigh confidence
All eight analysts in the pack rate the shares positively, against three in December 2025. Short interest was 4.3% of tradeable shares at the 15 October settlement.
current state · 2026-10-31written 2026-11-01
C25עובדהhigh confidence
The shares closed at $345.91 on 30 October 2026, 65.6% below the 52-week high of $1,005.68, for a market value of $10.58B. Over the 126 sessions to then the price fell 35.1% while trailing sales per share rose 73.7%: the multiple fell 62.6%.
current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C32הסקהmedium confidence
Signed backlog covers about half of next year's forecast: about 72% of $4.05B of contracted work, near $2.92B, plus $94M of service-agreement orders, falls in the next twelve months, against analysts' $5.46B of 2027 revenue. In Q3 about $1.4B was added against $1.56B of work done.
derivedthe 10-Q's twelve-month share of contracted work (C05), book-to-burn of 0.9x on Q3 revenue (C02, C05) and the 2027 forecast (C26)
against this

Site phases are signed one at a time, so a contractor in a campus build carries less signed work than it will do (S06).

forwardwritten 2026-11-01
C33הסקהmedium confidence
The dip says bookings lagged a record quarter of work rather than that work was lost: combined backlog still rose, and nothing was reported cancelled. But the unsigned rise sits mostly outside site work, so the large Texas awards management expects in Q4 or Q1 are what 2027 site growth needs.
derivedthe backlog moves (C05), management on what the unsigned awards are and when Texas work comes (C06, C34)
against this

Management called the third quarter's bookings soft in advance, in August, so a lag was expected (S06).

current state · 2026-10-29written 2026-11-01
C26הסקהmedium confidence
At $345.91 Sterling trades at about 15.8 times the guided 2026 adjusted EPS midpoint of $21.83 and 17.9 times guided GAAP EPS, 16.5 times analysts' 2026 forecast and 12.8 times their 2027 forecast of $27.12, on forecast 2027 sales of $5.46B. With net cash of $122M, company value is about $10.46B, about 10.7 times guided adjusted EBITDA.
against this

Its own six prior years' median earnings multiple is 15.9 against a trailing 19.1, so it is not cheap against its history (S10).

current state · 2026-10-30written 2026-11-01
06

מה יכול להשתבש, ואיך נדע

הסיכונים

  • סוג מבנה אחד כתשע עשיריות מהעבודה החתומה בפעילות הצומחת הן מרכזי נתונים, מפעלים ומפעלי שבבים; עצירה בבנייה הזאת תורגש מהר.
  • החתימות מפגרות אחרי העבודה העבודה החתומה ירדה ברבעון השלישי, כי Sterling ביצעה יותר עבודה ממה שהלקוחות חתמו; ירידה שנייה פירושה פחות עבודה בשנה הבאה.
  • מזומן תקוע הלקוחות היו חייבים לה 1.23 מיליארד דולר בספטמבר, לעומת 501 מיליון בדצמבר; גבייה איטית יותר תהפוך רווחי שיא לתזרים חלש.
  • שלבים במחיר קבוע כ-62% מההכנסות הן עבודה במחיר קבוע, כך ששלב שחורג מהתקציב בא על חשבון הרווח של Sterling.
  • שיעור רווח בשיא בעבודות החשמל נשאר פחות מכל דולר, ותחרות גוברת על עבודות האתר עלולה להחזיר את שיעור הרווח מהשיא כלפי מטה.
  • היתרים ופוליטיקה לדברי ההנהלה, מחלוקת על היתרי מים בטקסס הטילה ספק בהיתרים של חלק מהלקוחות.
הראיות (באנגלית) · 6 טענות
C07עובדהhigh confidence
Data centres, factories and chip plants were 84% of E-Infrastructure backlog at December 2025 and 92% at June 2026; management put them at about 95% of the segment's scoped work in September.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C05עובדהhigh confidence
Signed backlog was $4.14B at 30 September 2026 against $4.33B at 30 June: E-Infrastructure's contracted work fell from $3,210M to $3,050M while Transportation held at $964M. The quarter's book-to-burn was 0.9x. Unsigned awards rose from $1.28B to $2.00B, so combined backlog rose to $6.14B.
against this

Signed backlog is still 61% above a year earlier, and the nine-month book-to-burn was 1.3x (S02, S03).

current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C10עובדהhigh confidence
Receivables rose to $1,226.1M at 30 September 2026 from $501.2M at December, and cash fell to $216.9M from $390.7M. Nine-month operating cash flow was $427.1M after $203.7M absorbed by working capital; capital spending was $115.5M and debt $95.3M.
current state · 2026-09-30written 2026-11-01
C14עובדהhigh confidence
Lump-sum contracts, where Sterling carries any overrun, were $976.0M of Q3 2026 revenue, 62%. Unapproved change orders and claims counted in contract prices rose to $29.4M from $2.9M in December.
historical · Q3 2026written 2026-11-01
C35טענת ההנהלהmedium confidence
The CEC electrical work earns less per dollar than site work because much of it is material: management said CEC was a third of E-Infrastructure revenue in Q3 against 10% a year earlier, and that non-core lines being wound down cost CEC about 160 basis points of 2026 margin.
against this

CEC's margin is not filed apart, so the 160 basis points and the core improvement cannot be checked (S03).

current state · 2026-10-29written 2026-11-01
C34טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive expects large Texas data-centre awards in Q4 2026 or Q1 2027, says Sterling has more work offered than crews to do it, and that a Texas water-permit dispute has left some customers' permits in limbo.
against this

The awards are not signed, and the permit dispute is unresolved as of the call (S06).

forwardwritten 2026-11-01
שאלות פתוחות
  • מי לקוחות מרכזי הנתונים, ואיזה חלק מהעבודה החתומה מחזיק כל אחד מהם.
  • כמה מהכסף שהלקוחות היו חייבים לה בסוף הרבעון השלישי נגבה באוקטובר.
  • כמה מהשלבים הבאים שההנהלה מתארת ייחתמו, ומתי.
הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C08עובדהhigh confidence
In 2025 E-Infrastructure's four largest customers were 27% of the segment's revenue, against 31% in 2024 and 40% in 2023, and no customer reached 10% of the company's revenue.
historical · FY2025written 2026-11-01
C11טענת ההנהלהmedium confidence
The finance chief said receivables rose with the start of many large projects and the timing of collections, and that a major portion was collected in early October.
against this

The rise is $725M in nine months on revenue growing 105%, and no October figure is filed (S03).

current state · 2026-10-29written 2026-11-01
C06טענת ההנהלהmedium confidence
The chief executive called backlog a meaningless number for Sterling: unsigned awards are mostly Transportation and some electrical jobs still being priced, the next phases of current campuses are in design, and the campuses hold thousands of permitted, powered acres he puts at over five years of work.
against this

None of the phases in design or the further acres is signed, and the 10-Q says most contracts can be ended on short notice (S03).

forwardwritten 2026-11-01

מה ישנה את ההערכה שלנו

  1. ניטרלית→אטרקטיביתהמחיר יורד למכפיל זול

    בתנאי ש:

    • ○המניה יורדת למכפיל של 12 על הרווח שהחברה צופה השנה, מכ-16 היום.נבדק מדי יום
  2. ניטרלית→אטרקטיביתהחתימות מגיעות

    נדרשים כל אלה:

    • ○העבודה החתומה חוזרת אל מעל 4.5 מיליארד דולר בסוף דצמבר 2026.ייבדק בדוח הבא, עד 24 בפברואר
    • ○תחזית המכירות הראשונה ל-2027 היא לפחות 5.4 מיליארד דולר, לעומת 4.68 מיליארד שהחברה צופה ל-2026.ייבדק בדוח הבא, עד 24 בפברואר
  3. ניטרלית→לא אטרקטיביתהחתימות ממשיכות לפגר

    בתנאי ש:

    • ○העבודה החתומה יורדת אל מתחת ל-4.0 מיליארד דולר בסוף רבעון כלשהו בשנה הקרובה.ייבדק בדוח הבא, עד 24 בפברואר
נטעה גם אם
  • שיעור הרווח של פעילות האתרים והחשמל יורד אל מתחת ל-20% ברבעון כלשהו של 2027.
  • לקוח גדול מבטל או מקפיא קמפוס, או שהלקוחות עדיין חייבים לה יותר מ-1.1 מיליארד דולר בסוף השנה.

מה בהמשך

  • 11 בדצמבר 2026 פוקעת ההארכה של חוק הכבישים הפדרלי: האם הקונגרס יעביר חוק לחמש שנים או עוד הארכה זמנית למימון הציבורי של פעילות התחבורה.
כל האירועים הצפויים
  • 11 בדצמבר 2026 פוקעת ההארכה של חוק הכבישים הפדרלי: האם הקונגרס יעביר חוק לחמש שנים או עוד הארכה זמנית למימון הציבורי של פעילות התחבורה.
  • 24 בפברואר 2027 תוצאות הרבעון הרביעי של 2026 ותחזית 2027: האם צבר ההזמנות החתום מתאושש בזכות הזכיות בטקסס ובשלבים הבאים, תחזית 2027 מול התחזית של 5.46 מיליארד דולר, והגבייה של אוקטובר.
  • מאי 2027 תוצאות הרבעון הראשון של 2027: רבעון שני של חתימות אחרי הירידה, והאם תוכנית שיעור הרווח של CEC מתקדמת כמתוכנן.
מה קרה מאז
נכתבה
1 בנובמבר
המחיר בעת כתיבת התזה
$345.91
30 באוקטובר
  • 1 בנובמברהתזה נכתבהניטרלית, ביטחון בינונינכתבה יומיים אחרי שתוצאות הרבעון השלישי הראו רווחי שיא וירידה ראשונה השנה בצבר ההזמנות החתום, כשהמניה נמוכה בשני שלישים מהשיא שלה.

מקורות 15

Where this came from

Sources - 15

Every claim above cites one of these, or states the reasoning that derived it. The quote is frozen at the date it was read: a link can rot, and an agent fetch returns a reading of a page rather than the page. Backs counts the whole claim ledger, so it can name a claim this page does not surface.

  1. S01primarycompany filing2026-02-26
    the business, segments, strategy, competition, customer concentration by segment, headcount, risk factors and the 2021-2025 statements
    backsC01C08C13C17C36C39
  2. S02primarycompany release2026-10-28
    Q3 revenue, organic growth, segment results, CEC revenue, backlog, unsigned awards, book-to-burn, cash flow, balance sheet and the raised 2026 guide
    backsC01C02C03C04C05C07C10C21C22C26C30C35C38C39C40
  3. S03primarycompany filing2026-10-29
    remaining performance obligations by segment, the MSA estimate, revenue by end market and contract type, unapproved change orders, the CEC and Stone Ridge purchase accounting, the IIJA status
    backsC02C05C10C12C14C21C22C37
  4. S04primarycompany release2026-08-03
    June signed backlog, unsigned awards, the mission-critical share of E-Infrastructure backlog and the August guide
    backsC05C07
  5. S05primarycompany filing2026-08-04
    June remaining performance obligations by segment
    backsC05
  6. S06primarytranscript2026-10-29
    Sterling Q3 2026 earnings call transcript (FMP), held 29 October 2026
    management on backlog, unsigned awards and phases in design, receivables, Q4 margins, CEC margin plan, capacity, Texas permitting, the growth framework and the revolver
    On the backlog, I wish somehow we could get out of backlog altogether because it is really a meaningless number for us.
    backsC06C11C16C22C24C30C31C34C35C39
  7. S07primarycompany filing2026-03-25
    the leaders, ownership by insiders and large holders, and the bonus and long-term award design
    backsC28C29
  8. S08primarygovernment data2026-10-01
    the data center line of private construction and the nonresidential and manufacturing lines beside it
    Value of Private Construction Put in Place - Seasonally Adjusted Annual Rate ... Nonresidential | Aug 2026p 773010 | Aug 2025 780447 | -1.0 ... Lodging | 23328 | 25954 | -10.1 ... Manufacturing | 168209 | 209798 | -19.8 ... Data center | 84950 | 79007 | 72695 | 65688 | 61859 | 49052 | 7.5 | 73.2
    backsC09
  9. S09primarycompany release2026-02-25
    full-year 2025 results, December backlog, the mission-critical share at year end and the first 2026 guide
    backsC04C07C38C40
  10. S10secondaryvendor data2026-10-31
    Research pack (FMP market tier and FINRA short interest), fetched 31 October 2026
    content/STRL/research-pack.json
    the 30 October close, market value, the 52-week range, the price move split, analyst estimates and ratings, earnings surprises, short interest and the valuation history
    backsC25C26C27C38
  11. S11primarycompany filing2026-10-21
    every open-market sale in the year, its plan flag and price
    backsC28
  12. S12primarycompany filing2026-02-25
    a rival's list of the listed contractors it competes with, naming Sterling
    we face competition from large, publicly traded U.S. construction services companies, including Comfort Systems USA, Inc., EMCOR Group, Inc., IES Holdings, Inc., MasTec, Inc., MYR Group Inc., Primoris Services Corporation, Quanta Services, Inc. and Sterling Infrastructure, Inc.
    backsC18
  13. S13primarycompany filing2026-07-23
    Comfort Systems' technology revenue and its share of the total
    Revenue by Type of Customer | 2026 | 2025 | Technology | $ 1,917,354 | 58.7 % | $ 934,199 | 43.0 %
    backsC19
  14. S14primarycompany filing2026-02-13
    a listed civil contractor that also sells site preparation to private industrial owners
    Within the private sector, we perform various services such as site preparation, mining services and infrastructure services for commercial and industrial sites
    backsC20
  15. S15primarycompany filing2026-07-08
    the revolving credit facility expanded and extended
    backsC31
נבנה מתוך content/STRL/thesis.json · התזה נבדקה לאחרונה ב-1 בנובמבר 2026. העמוד מסביר את החברה; הוא לא אומר כמה לשלם, מתי לקנות או באיזה היקף. התרגום לעברית נעשה בבינה מלאכותית, והנוסח האנגלי הוא הקובע.