← כל התזותWAYניטרליתביטחון בינונייום ראשון, 1 בנובמבר 2026English

Waystar Holding

כביש האגרה שבין החשבון של הרופא לבין הכסף: תוכנה שבודקת, שולחת, רודפת וגובה תשלומים מחברות ביטוח וממטופלים עבור כ-30,000 נותני שירותי בריאות.

הציון שלנוניטרלית ביטחון בינוני
הציונים
ציונים · 1-4
צמיחה3/4 ↓

ההכנסות צמחו ב-18% ברבעון השני של 2026, אבל רוב הצמיחה הגיע מ-Iodine; בלעדיה הצמיחה הייתה 7%, וכ-10% אחרי נטרול חד-פעמיים.

איכות העסק3/4 →

מחוברת למערכות החיוב ולחברות הביטוח, ושיעור שימור ההכנסות קרוב ל-97%, אבל טרם נבחנה מול Epic, שמוכרת את אותם כלים בתוך התיק הרפואי שלה.

איתנות פיננסית3/4 ↑

חוב נטו של פי 2.5 מה-EBITDA המתואם, אין פירעונות לפני 2029, והריבית, 81 מיליון דולר בשנה, לוקחת 19% מה-EBITDA שנשאר אחרי התגמול במניות.

יכולת ביצוע3/4 →

תשעה רבעונים של תוצאות מעל התחזיות מאז ההנפקה ב-2024, אבל הרקורד קצר, סמנכ״ל הכספים התחלף, והייתה פריצה ביוני 2026.

ערך לבעלי המניות3/4 →

התשלום על Iodine במניות הגדיל את מספר המניות ב-7%, כך שחלקו של כל בעל מניות קטן; התגמול במניות מגיע ל-4% מהמכירות; רכישה חוזרת כבר התחילה.

פוטנציאל2/4 →

דחיית תביעות עולה לנותני השירות כ-19.7 מיליארד דולר בשנה ו-Waystar מכניסה 1.1 מיליארד, אבל נתח גדול יותר דורש ש-Epic תישאר בחוץ ושעסקאות גדולות ייכנסו לפעולה.

רמת סיכון3/4 →

הסיכון מפוזר על פני 30,000 לקוחות, אבל החברה תלויה בספקיות התיק הרפואי, שהן גם שותפות וגם מתחרות, וביכולת לשמור על מידע רפואי.

תמחור3/4 ↑

תשואת תזרים מזומנים חופשי של 4.6% מחייבת צמיחה של כ-5% בשנה לנצח, קרוב למה שהעסק מספק בלי אף רכישה.

חוזק הראיות3/4 →

ההכנסות, המזומנים והחוב מופיעים בדוחות; הצמיחה בלי רכישות ושימור הלקוחות הם נתוני ההנהלה, ועלויות דחיית התביעות הן אומדנים מסקרים.

השורה התחתונה

הציון שלנו: ניטרלית. העסק של Waystar טוב: בתי חולים ומרפאות מגישים דרכה חשבונות בכל יום, כמעט אף אחד לא עוזב, והיא שומרת שיעור רווח רחב על העבודה. המחיר הוגן. במחיר של 28 דולר הקונה משלם על צמיחה של כ-5% בשנה לנצח, בערך הקצב שהעסק מצליח להשיג עכשיו, כשהתקלה אצל מתחרה כבר לא מנפחת את המספרים. הציון יהפוך לאטרקטיבית אם הצמיחה בלי רכישות תחזור לכיוון 10%, או אם המחיר יירד מספיק כדי לגלם פחות. החוב, מכירה אפשרית של החברה וכלי החיוב של Epic עצמה מונעים מאיתנו ביטחון גבוה יותר.

הטיעון לטווח הארוךכל חשבון שנותן שירות שולח לחברת ביטוח יכול לעבור דרך Waystar, וככל שחברות הביטוח דוחות יותר תביעות, נותני השירות משלמים יותר כדי לקבל את הכסף.

הראיות (באנגלית) · 6 טענות
C03עובדהhigh confidence
Over 99% of revenue is subscription or volume-based; contracts run two to three years, then renew yearly with price escalators, and 98% of 2025 revenue came from clients already signed at the start of the year.
against this

Clients can end a renewed contract on limited notice, so a renewal is not a firm commitment.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C06טענת ההנהלהmedium confidence
Management put Q2 2026 organic growth at 7%, about 10% excluding items affecting comparability; organic subscription revenue grew 12% and normalised volume revenue about 8%.
against this
  • The filings give no organic figure; the normalised rate removes three large 2025 implementations that were real revenue at the time.
  • Subscription growth of 34% reported is mostly Iodine, bought in October 2025.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
C07עובדהhigh confidence
Net revenue retention was 108.3% for the twelve months to June 2026, against 114.6% a year earlier and 112.0% at December 2025; the 10-Q says the earlier figures carried extra wins after a competitor's 2024 cyberattack.
against this

Management calls 108% to 110% its historical range, so the fall may be a return to normal rather than a decline.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C11עובדהhigh confidence
Net debt was $1,282.6M at 30 June 2026: a $1,374M term loan due October 2029 at SOFR plus 2.00% and a $100M receivables loan due February 2029, against $191.6M of cash and investments; that is 2.5 times trailing adjusted EBITDA of $514.0M.
against this

Leverage is measured on adjusted EBITDA; on GAAP EBITDA after stock pay it is about 3.0 times.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C23טענת ההנהלהmedium confidence
Epic says its revenue cycle AI, Penny, cut coding-related denials by over 20% at its most active users and writes appeal letters 23% faster, and will later submit appeals on its own.
against this

These are Epic's own figures, measured at its most active users, and nobody outside has checked them.

current state · 2026-03-10written 2026-11-01
C36אומדןmedium confidence
At $28 the shares are worth about $5.37B; trailing free cash flow of $246M is a 4.6% yield, 3.7% after stock pay, which at a 9% cost of equity needs owner cash flow to grow about 5% a year for ever.
derivedMarket value from the pack (S13) over trailing free cash flow and stock pay (C10); Gordon relation g = (r - y) / (1 + y) at r = 9%.
against this

First-half tax timing and doubled capitalised software depress the trailing cash flow; on management's 70% conversion target the yield is nearer 5.5%.

current state · 2026-10-30written 2026-11-01
01

החברה

בית חולים לא מקבל כסף ברגע שהוא מטפל בכם. הוא צריך לבדוק את הביטוח, לפעמים לקבל אישור מראש, להגיש תביעה שחברת הביטוח תקבל, להיאבק אם היא נדחית, ואז לשלוח לכם חשבון על מה שנשאר. כל שלב כזה נכשל לעתים קרובות וגוזל זמן של עובדים.

Waystar מוכרת תוכנת ענן שמבצעת את השלבים האלה, עבור כ-30,000 נותני שירות ו-7.5 מיליארד עסקאות בשנה. החלופות הן ספקיות חיוב אחרות, מערכת התיק הרפואי של בית החולים, או עובדים שעושים את העבודה ידנית.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C01עובדהhigh confidence
Waystar sells cloud software providers use to get paid: eligibility and prior authorisation, claims submission and monitoring, denial prevention and appeals, clinical documentation and revenue capture, and patient bills and payments.
current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C02עובדהhigh confidence
Waystar processes over 7.5 billion payment transactions a year covering over $2.4 trillion of gross claims, for about 30,000 clients; the top 10 clients were 10.8% of 2025 revenue.
against this

Gross claims are billed charges, which run well above what insurers actually pay.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C44עובדהhigh confidence
The 10-K names classes of rival: revenue cycle vendors, point-solution vendors, health-record and practice-management vendors, some of them partners, and providers' own systems.
current state · 2025-12-31written 2026-11-01

ממה היא מרוויחה

בשתי דרכים. נותני השירות משלמים דמי מנוי על התוכנה, ו-Waystar גובה עמלה על כל תביעה או תשלום של מטופל שעובר דרכה. יותר מ-99% מההכנסות מגיעים מאחת משתי הדרכים, בחוזים של שנתיים עד שלוש שמתחדשים אחר כך מדי שנה עם העלאות מחיר.

עמלות התשלומים של מטופלים נראות גדולות, אבל עמלות כרטיסי האשראי והבנקים בולעות כ-60% מהן, כך שהרווח נמצא במנויים ובעבודה על התביעות.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C03עובדהhigh confidence
Over 99% of revenue is subscription or volume-based; contracts run two to three years, then renew yearly with price escalators, and 98% of 2025 revenue came from clients already signed at the start of the year.
against this

Clients can end a renewed contract on limited notice, so a renewal is not a firm commitment.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C31עובדהhigh confidence
2025 revenue was $1,099.3M, up 16.5%: subscription revenue rose 21.9% to $558.4M, including about $30M from Iodine, and volume revenue 11.4% to $534.8M.
historical · 2025written 2026-11-01
C32עובדהhigh confidence
In the first half of 2026 provider subscriptions brought in $341.6M, patient payments volume fees $163.0M and provider volume fees $118.6M, of total revenue of $633.5M.
historical · first half 2026written 2026-11-01
C33עובדהhigh confidence
Third-party costs, mostly card and bank fees, take about 60% of patient payments revenue against 6% to 7% of provider revenue.
current state · 2026-06-30written 2026-11-01
פירוט מקורות ההכנסה
מקורמשקל במכירות (המחצית הראשונה של 2026)איך
מנויים של נותני שירות54%דמי מנוי חודשיים לכל נותן שירות ותשלומי מינימום על תביעות, בדיקות זכאות, טיפול בדחיות והכלים הקליניים של Iodine; 341.6 מיליון דולר.
עמלות על תשלומים של מטופלים26%עמלות לפי סכום או מספר התשלומים של המטופלים, שעמלות כרטיסי האשראי והבנקים לוקחות מהן כ-60%; 163.0 מיליון דולר.
עמלות נפח מנותני שירות19%עמלות לכל עסקה מעבר למינימום שבחוזה, שעולות עם מספר הביקורים של המטופלים; 118.6 מיליון דולר.
מנויים של מטופלים, הקמה ואחר2%דמי פורטל למטופלים, דמי הטמעה שנפרסים על פני החוזה, וחומרה לתשלומים; 10.4 מיליון דולר.

ההנהלה

מאט הוקינס מנהל את Waystar מאז 2017, לאורך השנים בבעלות קרנות ההשקעה הפרטיות ועד ההנפקה ב-2024; הוא מחזיק בכ-1.9% מהמניות. קרנות הרכישה, שמחזיקות יחד כשליש בהובלת EQT, ממנות כל אחת דירקטור, ולכן ההחלטה אם למכור את החברה בידיהן.

הבונוסים של המנהלים תלויים בהכנסות וברווח המתואם, ומענקי המניות של המנכ״ל תלויים בביצועי המניה מול חברות דומות. מכירות בעלי העניין בשנה האחרונה נעשו כמעט כולן לפי תוכניות שנקבעו מראש. סמנכ״לית כספים חדשה נכנסה לתפקיד ביולי 2026.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C16עובדהhigh confidence
At April 2026 EQT held 13.0%, CPPIB 9.9%, Bain Capital 6.9% and Advent 5.8%, each with a right to name a director; all directors and officers held 3.5%, the chief executive 1.9%.
current state · 2026-04-10written 2026-11-01
C17עובדהhigh confidence
In the year to October 2026 insiders made 12 open-market sales of 397,773 shares, 97.8% under plans adopted earlier, mostly the chief executive's; a director bought 7,200 shares in March 2026.
historical · 2025-11 to 2026-10written 2026-11-01
C18עובדהhigh confidence
The yearly bonus pays 37.5% on revenue, 37.5% on adjusted EBITDA and 25% on set objectives; the chief executive's performance shares vest on shareholder return against peers.
against this

Nothing in the pay plan rewards cash flow per share or GAAP profit.

current state · 2026-04-17written 2026-11-01
C22עובדהhigh confidence
The finance chief of eight years, Steven Oreskovich, stepped down in July 2026 and Alpana Wegner joined as finance chief that week.
historical · 2026-07written 2026-11-01
C42עובדהhigh confidence
Matt Hawkins has been chief executive since October 2017, after running Sunquest and portfolio companies of Vista Equity; John Driscoll has chaired the board since 2019.
current state · 2026-04-17written 2026-11-01
02

היתרון התחרותי, ומי מאיים עליו

למה הלקוחות נשארים

ברגע שהחיוב של בית חולים עובר דרך Waystar, הוא מחובר למערכת התיק הרפואי, לבנק ולמאות חברות ביטוח. מעבר לספק אחר פירושו לבדוק מחדש כל חיבור בזמן שהכסף ממשיך להיכנס, ולכן מעטים מנסים.

המספרים מאששים את זה. לפי ההנהלה, כ-97% מההכנסות נשמרות מדי שנה, 98% מההכנסות של 2025 הגיעו מלקוחות שחתמו לפני תחילת השנה, וכשלקוח בכל זאת בדק חלופות בין 2023 ל-2025,‏ Waystar נבחרה ב-85% מהמקרים.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C03עובדהhigh confidence
Over 99% of revenue is subscription or volume-based; contracts run two to three years, then renew yearly with price escalators, and 98% of 2025 revenue came from clients already signed at the start of the year.
against this

Clients can end a renewed contract on limited notice, so a renewal is not a firm commitment.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C07עובדהhigh confidence
Net revenue retention was 108.3% for the twelve months to June 2026, against 114.6% a year earlier and 112.0% at December 2025; the 10-Q says the earlier figures carried extra wins after a competitor's 2024 cyberattack.
against this

Management calls 108% to 110% its historical range, so the fall may be a return to normal rather than a decline.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C08טענת ההנהלהmedium confidence
Management says gross revenue retention is about 97%, and the 10-K says Waystar won 85% of the time from 2023 to 2025 when a client chose to switch or buy new.
against this

Both figures are measured by the company and neither is audited or checked by anyone outside.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C30אומדןlow confidence
Waystar's 2025 revenue of $1,099M is about 5.6% of the $19.7B a year providers spend fighting denials, though most of it is claims and payments work rather than appeals.
derivedFiled 2025 revenue (C31, S01) over Premier's yearly cost of fighting denials (C26, S07).
against this

The two figures measure different things: Waystar's revenue covers the whole claim cycle and patient payments, while Premier's counts staff time on denials.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01

האיום

המתחרה החשובה היא Epic, החברה הפרטית שרוב בתי החולים הגדולים מנהלים בתוכנה שלה את התיק הרפואי. כלי ה-AI שלה, Penny, כבר מקטין דחיות שנובעות מקידוד ומנסח מכתבי ערעור, ו-Epic אומרת שבהמשך הוא גם יגיש ערעורים בעצמו. Optum, שבתוך UnitedHealth, מוכרת תוכנה מאותו סוג באמצעות Change Healthcare. ל-Epic לא נדרש שום חיבור חדש, וזה בדיוק היתרון התחרותי של Waystar.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C23טענת ההנהלהmedium confidence
Epic says its revenue cycle AI, Penny, cut coding-related denials by over 20% at its most active users and writes appeal letters 23% faster, and will later submit appeals on its own.
against this

These are Epic's own figures, measured at its most active users, and nobody outside has checked them.

current state · 2026-03-10written 2026-11-01
C24עובדהhigh confidence
UnitedHealth's 10-K says Optum Insight sells care providers technology and services for revenue cycle management, the business Change Healthcare runs inside it.
current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C44עובדהhigh confidence
The 10-K names classes of rival: revenue cycle vendors, point-solution vendors, health-record and practice-management vendors, some of them partners, and providers' own systems.
current state · 2025-12-31written 2026-11-01

המתחרות: UNH, ORCL, ועוד ארבע שהן פרטיות, פיתוח פנימי או נסחרות בחו״ל.

פירוט המתחרים
סימולמתחרהתחומי התחרותשלבבסיס להשוואה
חברה פרטיתEpic Systems (כלי ה-AI לניהול מחזור ההכנסות Penny)בסיס להשוואה: חברה פרטיתתוכנה לתשלומים בתחום הבריאות, לנותני שירות ולמטופליםכבר נמכרחברה פרטית
UNHOptum Insight (Change Healthcare)בסיס להשוואה: מוצר שונהתוכנה לתשלומים בתחום הבריאות, לנותני שירות ולמטופליםכבר נמכרמוצר שונה
Experian Healthבסיס להשוואה: נסחרת בחו״לתוכנה לתשלומים בתחום הבריאות, לנותני שירות ולמטופליםכבר נמכרנסחרת בחו״ל
ORCLOracle Healthבסיס להשוואה: מוצר שונהתוכנה לתשלומים בתחום הבריאות, לנותני שירות ולמטופליםכבר נמכרמוצר שונה
חברה פרטיתAvaility,‏ FinThrive,‏ R1 RCM ו-athenahealthבסיס להשוואה: חברות פרטיותתוכנה לתשלומים בתחום הבריאות, לנותני שירות ולמטופליםכבר נמכרחברה פרטית
פיתוח פנימיצוותי החיוב והמערכות של מערכות הבריאות עצמןבסיס להשוואה: פיתוח פנימיתוכנה לתשלומים בתחום הבריאות, לנותני שירות ולמטופליםכבר נמכרפיתוח פנימי
03

פוטנציאל הצמיחה

גודל ההזדמנות

חברות הביטוח דוחות בפעם הראשונה כתביעה אחת מכל שבע, ונותני השירות מוציאים כ-19.7 מיליארד דולר בשנה כדי להיאבק בדחיות, לפי החישוב של Premier מסקר של 516 בתי חולים. נתונים פדרליים מראים תמונה דומה בתוכניות של HealthCare.gov, שם נדחתה חמישית מהתביעות.

ההכנסות של Waystar ב-2025 היו כ-5.6% מהסכום הזה. ההנהלה מעריכה את כל השוק שלה ב-20 מיליארד דולר, עם צמיחה של כ-5% בשנה: שוק גדול, אבל שצומח לאט.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C26עובדהmedium confidence
Premier's survey of 516 hospitals found about 15% of claims to private insurers first denied, 54.3% of them later paid, at $43.84 a claim to fight: about $19.7B a year on some three billion claims.
against this

A survey of Premier's own members, mostly hospitals, covering private insurers only; the three billion claims is Premier's round figure.

historical · October to December 2023written 2026-11-01
C27עובדהhigh confidence
Federal data analysed by KFF show HealthCare.gov insurers denied 20% of in-network claims in 2023, 86 million of 436 million, and fewer than 1% of denials were appealed.
against this

Marketplace plans are a small slice of insured claims and may deny more than employer plans.

historical · 2023written 2026-11-01
C29טענת ההנהלהmedium confidence
Waystar puts its market at $20B for its current products in 2025, growing about 5% a year to almost $25B by 2030, and its share at about 4% of hospitals and 8% of clinics.
against this

The figure is Waystar's own pricing times a count of providers, partly from a study it paid for.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01
C30אומדןlow confidence
Waystar's 2025 revenue of $1,099M is about 5.6% of the $19.7B a year providers spend fighting denials, though most of it is claims and payments work rather than appeals.
derivedFiled 2025 revenue (C31, S01) over Premier's yearly cost of fighting denials (C26, S07).
against this

The two figures measure different things: Waystar's revenue covers the whole claim cycle and patient payments, while Premier's counts staff time on denials.

current state · 2025-12-31written 2026-11-01
04

התוצאות

המספרים

היא צומחת?בקצב יציב

המכירות צמחו ב-19% ב-12 החודשים שהסתיימו ביוני 2026, בקצב דומה ל-17% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2025.

Dec 2022: $705MDec 2023: $791MDec 2024: $944MDec 2025: $1.10B12 mo to Jun 2026: $1.21B$705M$1.21B
היא רווחית?מאוד

שיעור הרווח התפעולי עומד על 23%, לעומת 18% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2023.

Dec 2022: 13%Dec 2023: 18%Dec 2024: 13%Dec 2025: 23%12 mo to Jun 2026: 23%13%23%
עד כמה היא יציבה?יציבה

הצמיחה השנתית במכירות נעה בין 12% ל-19% בשלוש השנים האחרונות.

Dec 2023: +12%Dec 2024: +19%Dec 2025: +17%+12%+17%
התשואה על ההון גבוהה?נמוכה

כל דולר שהושקע בעסק מניב 3.9% בשנה אחרי מס, בערך כמו בשנה שהסתיימה בדצמבר 2025 (3.4%).

Dec 2025: 3.4%12 mo to Jun 2026: 3.9%3.4%3.9%
היא מייצרת מזומנים?הרבה

החברה הפכה 20% מהמכירות לתזרים מזומנים חופשי, 246 מיליון דולר ב-12 החודשים האחרונים.

Dec 2022: $85.2MDec 2023: $29.9MDec 2024: $142MDec 2025: $283M12 mo to Jun 2026: $246M$85.2M$246M
המאזן איתן?מתוח

החוב שלה גבוה ב-1.28 מיליארד דולר מהמזומנים שבקופה, סכום ששווה לכ-4.4 שנים של תזרים מפעילות שוטפת.

Dec 2023: −$2.18BDec 2024: −$1.05BDec 2025: −$1.39B12 mo to Jun 2026: −$1.28B−$2.18B−$1.28B
בעלי המניות מדוללים?כן

מספר המניות עלה ב-60% בשלוש שנים וחצי, והתגמול במניות מסתכם ב-4.1% מהמכירות.

Dec 2022: 122MDec 2023: 122MDec 2024: 150MDec 2025: 185M12 mo to Jun 2026: 195M122M195M
כל המספרים

נתונים מדוחות ה-10-K וה-10-Q של החברה, נכון ל-31 באוקטובר 2026. שנת הכספים של החברה מסתיימת בדצמבר.

דצמבר 2022דצמבר 2023דצמבר 2024דצמבר 202512 חודשים עד יוני 2026
גודל וצמיחה
מכירות$705M$791M$944M$1.10B$1.21B
צמיחת המכירות-+12%+19%+17%+19%
רווח
שיעור הרווח התפעולי13%18%13%23%23%
שיעור הרווח הנקי−7.3%−6.5%−2.0%10%11%
עלות הצמיחה, לכל דולר מכירות
מחקר ופיתוח4.7%4.5%5.2%5.0%5.6%
מכירות ושיווק16%16%17%16%16%
הנהלה וכלליות10%8.0%12%12%12%
תגמול מבוסס מניות1.1%1.1%5.8%3.8%4.1%
השקעות הוניות2.5%2.7%2.9%2.4%3.9%
מזומנים
תזרים מפעילות שוטפת$103M$51.5M$170M$310M$293M
תזרים מזומנים חופשי$85.2M$29.9M$142M$283M$246M
מאזן
מזומנים והשקעות לזמן קצר$64.6M$35.6M$182M$86.2M$192M
חוב-$2.22B$1.23B$1.47B$1.47B
מזומן נטו-−$2.18B−$1.05B−$1.39B−$1.28B
תשואות ומניות
תשואה על ההון המושקע---3.4%3.9%
מספר המניות (בדילול מלא)122M122M150M185M195M

עלות הצמיחה

הצמיחה לא נעשית זולה יותר מכל בחינה: התגמול במניות, המחקר והפיתוח והתוכנה שמהוונת למאזן עלו כולם כשיעור מהמכירות מאז 2022, בזמן שהוצאות המכירה נשארו יציבות. שיעורי הרווח בכל זאת התרחבו, כי ההכנסות הנוספות עולות מעט לשרת, אבל חלק גדול יותר מהרווח הולך עכשיו לעובדים בצורת מניות.

הראיות (באנגלית) · 2 טענות
C38עובדהhigh confidence
From 2022 to the year to June 2026 research rose from 4.7% to 5.6% of sales, admin from 10% to 12%, stock pay from 1.1% to 4.1% and capital spending from 2.5% to 3.9%, while sales and marketing held near 16%.
historical · 2022 to twelve months to 2026-06-30written 2026-11-01
C10עובדהhigh confidence
In the twelve months to June 2026 cash from operations was $293M and capital spending $47M, leaving $246M of free cash flow; stock pay was $49M, and capitalised software roughly doubled in the first half of 2026.
against this

First-half cash flow was cut by the timing of federal tax payments, so the trailing figure may understate a normal year.

historical · twelve months to 2026-06-30written 2026-11-01

הדוח האחרון (29 ביולי)

הרבעון שהסתיים ביוני 2026, לפי הדוחות.

18%
צמיחת המכירות
לעומת הרבעון המקביל אשתקד
1.8%
צמיחה לעומת הרבעון הקודם
לעומת 3.4% ברבעון שלפני כן
24¢
רווח תפעולי
לכל דולר מכירות

על פני השטח הרבעון השני של 2026 היה רבעון טוב: ההכנסות עלו ב-18%, שיעור הרווח המתואם קרוב ל-43%, ותחזית החברה לשנה הועלתה שוב.

אבל מתחת לפני השטח, הצמיחה בלי Iodine הייתה 7%, והעמלות על תביעות עלו בפחות מ-3%. הלקוחות הקיימים הגדילו את ההוצאה פחות מבשנה הקודמת: שיעור שימור ההכנסות נטו, כלומר התוספת שהם מביאים, ירד ל-108.3% מ-114.6%, כי הלקוחות שהגיעו אחרי התקלה אצל מתחרה ב-2024 כבר לא נספרים כחדשים. המניה ירדה ב-14.6% למחרת.

מה זה אומר על התזההדוח הראה שהעסק עדיין דביק ורווחי, ואישר שהצמיחה שהגיעה בעקבות התקלה אצל המתחרה דעכה. הוא השאיר פתוחה את השאלה אם הצמיחה תחזור ליעד של ההנהלה או תתייצב בקצב איטי יותר, ולכן ההערכה נשארה ניטרלית.

הרבעון בפירוט

צמיחת המכירות לעומת הרבעון הקודם, לפי הדוחות.

רווח למניה $0.43 לעומת $0.40 צפוי; $0.21 לפי הדוחות, והפער הוא הסעיפים שהחברה מנטרלת.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C05עובדהhigh confidence
Q2 2026 revenue was $319.7M, up 18.1%: subscription revenue rose 34% to $176.3M while volume-based revenue rose 2.8% to $142.1M, and provider volume revenue fell $2.1M.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
C06טענת ההנהלהmedium confidence
Management put Q2 2026 organic growth at 7%, about 10% excluding items affecting comparability; organic subscription revenue grew 12% and normalised volume revenue about 8%.
against this
  • The filings give no organic figure; the normalised rate removes three large 2025 implementations that were real revenue at the time.
  • Subscription growth of 34% reported is mostly Iodine, bought in October 2025.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
C07עובדהhigh confidence
Net revenue retention was 108.3% for the twelve months to June 2026, against 114.6% a year earlier and 112.0% at December 2025; the 10-Q says the earlier figures carried extra wins after a competitor's 2024 cyberattack.
against this

Management calls 108% to 110% its historical range, so the fall may be a return to normal rather than a decline.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C09עובדהhigh confidence
Q2 2026 net income was $40.9M, $0.21 a diluted share; non-GAAP net income was $83.3M, $0.43, after adding back $34.5M of acquisition amortisation and $13.8M of stock pay; adjusted EBITDA was $136.7M, a 42.8% margin.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
C13טענת ההנהלהmedium confidence
On 29 July 2026 management guided 2026 revenue of $1.276B to $1.294B, adjusted EBITDA of $535M to $545M and non-GAAP earnings of $1.61 to $1.70 a share.
against this

Guidance for the second half was left roughly unchanged after two quarters of beats, and volume revenue grew only 3% in Q2.

forwardwritten 2026-11-01
לאן הלך הכסף

המהלך הגדול היה רכישת Iodine, תוכנת AI שקוראת רשומות קליניות, ב-1.26 מיליארד דולר, חלקם במזומן וחלקם במניות חדשות, מה שהגדיל את מספר המניות ב-7%. במאי אישר הדירקטוריון רכישה חוזרת של 200 מיליון דולר, וברבעון השני קנתה Waystar מניות במחיר של כ-19 דולר.

בעלי עניין ברבעון השלישי של 2026: 11 רכישות ו-13 מכירות, לפי דיווחי Form 4 שלהם.

הראיות (באנגלית) · 3 טענות
C04עובדהhigh confidence
Waystar bought Iodine Software on 1 October 2025 for $1,259.8M: $638.9M in cash and 16,639,920 new shares valued at $37.31; Iodine added about $30M of revenue in the fourth quarter.
historical · 2025written 2026-11-01
C19עובדהhigh confidence
The board authorised a $200M buyback in May 2026, and Waystar bought 659,061 shares for $12.7M in the second quarter, about $19.24 each.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
C20עובדהhigh confidence
Diluted shares averaged 194.5M in Q2 2026 against 181.6M a year earlier, up 7%, mostly the stock paid for Iodine.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
05

המחיר, ואיפה אנחנו חלוקים על השוק

בקצרה. הוגן. המחיר מגלם צמיחה בערך בקצב של היום, בלי פרס על התאוששות ובלי כרית ביטחון למקרה של מעידה.

מחיר המניה
$28.00
שער סגירה,
תזרים מזומנים חופשי כשיעור מהמחיר
4.6%
התשואה המקובלת בחמש השנים האחרונות: 2.6%

המניה נמוכה ב-29% מלפני שנה, אחרי ירידות חדות בעקבות שני הדוחות של 2026, ואז עלתה ב-7.1% כש-Reuters דיווחה בספטמבר ש-Waystar בוחנת מכירה של החברה.

תוצאות הרבעון השלישי של 2026 יתפרסמו ב-2 בנובמבר. לפי ההנהלה, 2026 היא שנה של מכירת מוצרי AI חדשים, כ-40% מההזמנות, וההכנסות מהם יופיעו ב-2027. הדוח יראה אם הצמיחה בלי Iodine נשארת סביב 7% או מתחילה לעלות.

הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C15עובדהmedium confidence
Reuters reported on 15 September 2026, citing seven sources, that Waystar had hired bankers to explore options including a sale; the shares rose 7.1% that day.
against this

The company has not confirmed it and nothing has been filed; the report itself says a sale may not happen.

current state · 2026-09-15written 2026-11-01
C34עובדהhigh confidence
The shares closed at $28.00 on 30 October 2026, 29% lower than a year earlier: sales per share rose 8% while the multiple fell 35%. They fell 15.4% after the Q1 print and 14.6% after Q2.
current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C39טענת ההנהלהmedium confidence
Management says AI-enabled products were about 40% of bookings in Q1 and Q2 2026, with a double-digit count of $1M-plus yearly contracts and over $6M of Iodine sold to existing clients in Q2.
against this

Bookings are not filed and the company does not say what share of revenue AI products earn.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C40טענת ההנהלהmedium confidence
Management says patient visits now grow at their long-run 1% to 2% a year, large deals take 6 to 18 months to go live, and 2026 is about selling, with revenue showing through 2027.
against this

It also said three large 2025 launches had flattered volume revenue, so the drag on growth was known.

forwardwritten 2026-11-01
C41עובדהhigh confidence
Waystar reports third quarter 2026 results on 2 November 2026.
current state · 2026-10-14written 2026-11-01
איך לקרוא את המכפיל

על פי הרווח המתואם המניה נראית זולה; על פי הרווח החשבונאי (GAAP), אחרי עלויות הרכישות הקודמות והתגמול במניות, מכפיל הרווח הוא כ-39. המזומן הוא קנה המידה ההוגן יותר, ולפיו המחיר הוגן.

  1. במחיר של 28 דולר החברה כולה שווה כ-5.37 מיליארד דולר.
  2. בשנה האחרונה היא ייצרה 246 מיליון דולר של תזרים מזומנים חופשי, תשואה של 4.6%.
  3. אחרי עלות התגמול במניות התשואה היא כ-3.7%.
  4. כלל אצבע מקובל הוא שמניה צריכה להניב כ-9% בשנה.
  5. לכן המזומן צריך לצמוח בכ-5% בשנה לנצח, בערך הקצב של היום.

מול ההיסטוריה שלה. על בסיס המזומן המניה זולה מבעבר, אבל בשנים ההן החוב והריבית היו גבוהים בהרבה, כך שהפער משקף בעיקר את החוב שנפרע, ולא מציאה.

הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C36אומדןmedium confidence
At $28 the shares are worth about $5.37B; trailing free cash flow of $246M is a 4.6% yield, 3.7% after stock pay, which at a 9% cost of equity needs owner cash flow to grow about 5% a year for ever.
derivedMarket value from the pack (S13) over trailing free cash flow and stock pay (C10); Gordon relation g = (r - y) / (1 + y) at r = 9%.
against this

First-half tax timing and doubled capitalised software depress the trailing cash flow; on management's 70% conversion target the yield is nearer 5.5%.

current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C37אומדןmedium confidence
At $28 the shares trade at 16.8 times 2026 non-GAAP earnings and 14.9 times 2027's, but about 39 times trailing GAAP earnings; the gap is chiefly about $138M a year of acquisition amortisation and $49M of stock pay.
derivedPrice over consensus non-GAAP EPS (C35) and over trailing GAAP EPS in the pack (S13); add-backs from the Q2 reconciliation (C09), annualised.
against this

Amortisation of bought intangibles uses no cash, so the non-GAAP figure is nearer cash earnings before stock pay.

current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C10עובדהhigh confidence
In the twelve months to June 2026 cash from operations was $293M and capital spending $47M, leaving $246M of free cash flow; stock pay was $49M, and capitalised software roughly doubled in the first half of 2026.
against this

First-half cash flow was cut by the timing of federal tax payments, so the trailing figure may understate a normal year.

historical · twelve months to 2026-06-30written 2026-11-01
C12עובדהhigh confidence
Net interest cost was $80.7M in the twelve months to June 2026, about 19% of the $432M of EBITDA left after stock pay and deal costs.
historical · twelve months to 2026-06-30written 2026-11-01
המכפיל מול המתחרים

אף אחת מהמתחרות שלעיל אינה מוכרת את אותו מוצר לאותם לקוחות כחלק משמעותי מפעילותה. השוואת מחירים דורשת לפחות שתיים, ולכן המחיר נבחן מול ההיסטוריה של החברה עצמה.

איפה אנחנו חלוקים על השוק

השוק חושב

ה-AI וספקיות התיק הרפואי ייקחו את העבודה הזו, ולכן ההאטה בצמיחה היא תחילתה של ירידה.

אנחנו חושבים

העבודה דביקה וה-AI הוא גם מוצר של Waystar; צמיחה בקצב של היום סבירה, והמחיר כבר מגלם אותה.

המשקיעים מכרו את המניה אחרי שני הדוחות של 2026 בגלל הירידה בשימור, אבל הירידה נובעת בעיקר מדעיכת הדחיפה שנתנה התקלה אצל המתחרה: הלקוחות נשארו. כלי AI היו כ-40% מההזמנות החדשות השנה.

הראיות שסותרות את ההערכה שלנו ממשיות. Epic כבר נמצאת בתוך בית החולים, וספקית שלא צריכה שום חיבור חדש מחלישה בדיוק את הסיבה שהלקוחות נשארים. אם השימור ימשיך לרדת גם אחרי שהלקוחות שהגיעו בעקבות התקלה ייספרו במלואם, השוק צודק.

מה אומרים האנליסטים
המלצות חיוביות
91%
מתוך 23, 1 באוקטובר
לפני ארבעה חודשים
96%
מתוך 24, 1 ביוני
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
C07עובדהhigh confidence
Net revenue retention was 108.3% for the twelve months to June 2026, against 114.6% a year earlier and 112.0% at December 2025; the 10-Q says the earlier figures carried extra wins after a competitor's 2024 cyberattack.
against this

Management calls 108% to 110% its historical range, so the fall may be a return to normal rather than a decline.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C23טענת ההנהלהmedium confidence
Epic says its revenue cycle AI, Penny, cut coding-related denials by over 20% at its most active users and writes appeal letters 23% faster, and will later submit appeals on its own.
against this

These are Epic's own figures, measured at its most active users, and nobody outside has checked them.

current state · 2026-03-10written 2026-11-01
C34עובדהhigh confidence
The shares closed at $28.00 on 30 October 2026, 29% lower than a year earlier: sales per share rose 8% while the multiple fell 35%. They fell 15.4% after the Q1 print and 14.6% after Q2.
current state · 2026-10-30written 2026-11-01
C39טענת ההנהלהmedium confidence
Management says AI-enabled products were about 40% of bookings in Q1 and Q2 2026, with a double-digit count of $1M-plus yearly contracts and over $6M of Iodine sold to existing clients in Q2.
against this

Bookings are not filed and the company does not say what share of revenue AI products earn.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C40טענת ההנהלהmedium confidence
Management says patient visits now grow at their long-run 1% to 2% a year, large deals take 6 to 18 months to go live, and 2026 is about selling, with revenue showing through 2027.
against this

It also said three large 2025 launches had flattered volume revenue, so the drag on growth was known.

forwardwritten 2026-11-01
06

מה יכול להשתבש, ואיך נדע

הסיכונים

  • Epic עושה את זה מבפנים. בתי חולים שעובדים עם Epic יכולים להגיש תביעות ולערער עליהן בלי ספק נוסף, ו-Epic אומרת שה-AI שלה יגיש בקרוב ערעורים בעצמו.
  • חוב בריבית משתנה. החוב נטו הוא כ-1.28 מיליארד דולר, ברובו הלוואה לפירעון ב-2029 שהריבית עליה משתנה עם הריבית לטווח קצר.
  • מכירה בתנאים של הבעלים. קרנות הרכישה מחזיקות כשליש, ולפי הדיווחים שכרו בנקאי השקעות; מכירה עשויה להיעשות במחיר שמתאים להן, ולא למי שיקנה אחריהן.
  • נפח מטופלים שצומח לאט. מספר הביקורים של מטופלים צומח בין 1% ל-2% בשנה, כך שצמיחת העמלות תלויה בהשגת לקוחות חדשים ובמכירה נוספת ללקוחות הקיימים.
  • פריצה נוספת. ביוני 2026 גנבו פורצים קוד מקור וחלק ממידע רפואי מאחסון של ספק חיצוני; פריצה חמורה יותר תעמיד במבחן את האמון שמחזיק את הלקוחות.
הראיות (באנגלית) · 6 טענות
C23טענת ההנהלהmedium confidence
Epic says its revenue cycle AI, Penny, cut coding-related denials by over 20% at its most active users and writes appeal letters 23% faster, and will later submit appeals on its own.
against this

These are Epic's own figures, measured at its most active users, and nobody outside has checked them.

current state · 2026-03-10written 2026-11-01
C11עובדהhigh confidence
Net debt was $1,282.6M at 30 June 2026: a $1,374M term loan due October 2029 at SOFR plus 2.00% and a $100M receivables loan due February 2029, against $191.6M of cash and investments; that is 2.5 times trailing adjusted EBITDA of $514.0M.
against this

Leverage is measured on adjusted EBITDA; on GAAP EBITDA after stock pay it is about 3.0 times.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C15עובדהmedium confidence
Reuters reported on 15 September 2026, citing seven sources, that Waystar had hired bankers to explore options including a sale; the shares rose 7.1% that day.
against this

The company has not confirmed it and nothing has been filed; the report itself says a sale may not happen.

current state · 2026-09-15written 2026-11-01
C16עובדהhigh confidence
At April 2026 EQT held 13.0%, CPPIB 9.9%, Bain Capital 6.9% and Advent 5.8%, each with a right to name a director; all directors and officers held 3.5%, the chief executive 1.9%.
current state · 2026-04-10written 2026-11-01
C21עובדהmedium confidence
In June 2026 an intruder took copies of source code and four inactive data files from storage run by a third party, holding health data on fewer than 1% of clients; production systems were not reached.
against this

A law firm announced an investigation on behalf of shareholders in September 2026, and more impact may yet be found.

current state · 2026-07-29written 2026-11-01
C40טענת ההנהלהmedium confidence
Management says patient visits now grow at their long-run 1% to 2% a year, large deals take 6 to 18 months to go live, and 2026 is about selling, with revenue showing through 2027.
against this

It also said three large 2025 launches had flattered volume revenue, so the drag on growth was known.

forwardwritten 2026-11-01
שאלות פתוחות
  • היכן יתייצב שיעור שימור ההכנסות נטו אחרי שהלקוחות שהגיעו בעקבות התקלה ב-2024 ייספרו במלואם: היעד של ההנהלה הוא בין 108% ל-110%.
  • האם מוצרי ה-AI שנמכרו ב-2026 יתבטאו בצמיחה בהכנסות ב-2027, כפי שההנהלה אומרת.
  • האם הצמיחה בלי רכישות תחזור ל-10% ומעלה, כפי שההנהלה מכוונת, או תתייצב קרוב יותר ל-7%.
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
C06טענת ההנהלהmedium confidence
Management put Q2 2026 organic growth at 7%, about 10% excluding items affecting comparability; organic subscription revenue grew 12% and normalised volume revenue about 8%.
against this
  • The filings give no organic figure; the normalised rate removes three large 2025 implementations that were real revenue at the time.
  • Subscription growth of 34% reported is mostly Iodine, bought in October 2025.
historical · Q2 2026written 2026-11-01
C07עובדהhigh confidence
Net revenue retention was 108.3% for the twelve months to June 2026, against 114.6% a year earlier and 112.0% at December 2025; the 10-Q says the earlier figures carried extra wins after a competitor's 2024 cyberattack.
against this

Management calls 108% to 110% its historical range, so the fall may be a return to normal rather than a decline.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01
C14טענת ההנהלהlow confidence
At its 25 August 2026 investor day management restated long-term targets of low double-digit revenue growth, about a 40% adjusted EBITDA margin, gross retention above 97% and net retention of 108% to 110%.
against this

Known only through an analyst note; RBC wrote that no new performance measures were given, which disappointed.

forwardwritten 2026-11-01
C39טענת ההנהלהmedium confidence
Management says AI-enabled products were about 40% of bookings in Q1 and Q2 2026, with a double-digit count of $1M-plus yearly contracts and over $6M of Iodine sold to existing clients in Q2.
against this

Bookings are not filed and the company does not say what share of revenue AI products earn.

current state · 2026-06-30written 2026-11-01

מה ישנה את ההערכה שלנו

  1. ניטרלית→אטרקטיביתהמחיר מגלם צמיחה מועטה

    בתנאי ש:

    • ○המחיר יורד לכ-16 פעמים תזרים המזומנים החופשי השנתי, תשואה של כ-6%.נבדק מדי יום
  2. ניטרלית→אטרקטיביתהצמיחה בלי רכישות חוזרת

    נדרשים כל אלה:

    • ○צמיחה בהכנסות בלי רכישות של 10% ומעלה בשני רבעונים ברציפות.ייבדק בדוח הבא, עד 2 בנובמבר
    • ○ההוצאה של הלקוחות, בניכוי מי שעוזבים, עולה ב-10% ומעלה בשנה: שיעור שימור הכנסות נטו של 110%.ייבדק בדוח הבא, עד 2 בנובמבר
נטעה גם אם
  • צמיחה בלי רכישות מתחת ל-6% בשני רבעונים ברציפות.
  • שיעור שימור הכנסות נטו מתחת ל-106% ב-12 חודשים.
  • מערכת בריאות גדולה מעבירה את העבודה על התביעות לכלים של Epic, ו-Waystar מזכירה אותה בשמה.

מה בהמשך

  • 2 בנובמבר 2026 תוצאות הרבעון השלישי של 2026: הצמיחה בלי Iodine, שיעור שימור ההכנסות נטו, הכנסות הנפח, והאם תחזית 2026 נשמרת.
כל האירועים הצפויים
  • 2 בנובמבר 2026 תוצאות הרבעון השלישי של 2026: הצמיחה בלי Iodine, שיעור שימור ההכנסות נטו, הכנסות הנפח, והאם תחזית 2026 נשמרת.
  • 28 בפברואר 2027 תוצאות הרבעון הרביעי של 2026 ותחזית 2027: האם התחזית ל-2027 תצביע על צמיחה דו-ספרתית נמוכה, כפי שההנהלה מכוונת, והשנה המלאה הראשונה של Iodine.
  • 30 ביוני 2027 תוצאות בחינת המכירה שדווחה: האם קונה ישלם פרמיה, או שהבחינה תסתיים כשהמשקיעים עדיין מחזיקים כשליש.
מה קרה מאז
נכתבה
1 בנובמבר
המחיר בעת כתיבת התזה
$28.00
30 באוקטובר
  • 1 בנובמברהתזה נכתבהניטרלית, ביטחון בינונירשת חיוב דביקה שמייצרת הרבה מזומנים, צומחת בכ-7% עד 10% בלי רכישות, במחיר שכבר מגלם את זה.

מקורות 16

Where this came from

Sources - 16

Every claim above cites one of these, or states the reasoning that derived it. The quote is frozen at the date it was read: a link can rot, and an agent fetch returns a reading of a page rather than the page. Backs counts the whole claim ledger, so it can name a claim this page does not surface.

  1. S01primarycompany filing2026-02-17
    business, solutions, competition classes, market estimate, clients and concentration, contracts, the Iodine purchase, debt, risk factors
    backsC01C02C03C04C07C08C25C29C31C38C44
  2. S02primarycompany release2026-02-17
    2025 cash flow, net debt and leverage, the first 2026 guidance
    Cash flow from operations of $310 million and unlevered free cash flow of $365 million
    backsC10
  3. S03primarycompany release2026-07-29
    Q2 statements, non-GAAP reconciliations, net debt, trailing adjusted EBITDA, the raised 2026 guidance
    Q2 revenue of $319.7M, up 18% YoY ... Raising revenue and adjusted EBITDA guidance for 2026
    backsC05C09C10C11C12C13C20C43
  4. S04primarycompany filing2026-07-29
    revenue by type and by provider and patient, net revenue retention, debt terms, the buyback, the June 2026 cyber incident
    backsC05C07C11C19C21C32C33C38
  5. S05primarytranscript2026-07-29
    Waystar Q2 2026 earnings call transcript (FMP)
    data/cache/transcripts/WAY-2026Q2.json
    organic growth, retention, bookings, AI share of bookings, capitalised software, the CFO change; questions from William Blair, Leerink, Mizuho, KeyBanc, Raymond James, Jefferies, Evercore, RBC, Canaccord, Deutsche Bank, BofA, Morgan Stanley and TD Cowen
    organic revenue grew 7% year-over-year. Excluding previously discussed items affecting comparability, normalized organic growth was approximately 10% in the quarter.
    backsC06C08C10C19C22C39C40
  6. S06primarycompany filing2026-04-17
    ownership table, the investors' board rights, leaders' records, bonus and award design
    backsC16C18C42
  7. S07primaryindustry data2023-12-31
    initial denial rate on private payer claims, the share later paid, the cost per denied claim, the count of claims a year
    Nearly 15 percent of all claims submitted to private payers for reimbursement are initially denied ... Over half (54.3%) of denials by private payers were ultimately overturned and the claims paid ... Respondents represented 516 hospitals across 36 states ... The average cost incurred by providers fighting denials is $43.84 per claim - meaning that providers spend $19.7 billion a year just to adjudicate with payers.
    backsC26
  8. S08primaryindustry data2026-03-24
    insurer denial rates from the regulator's data, and how rarely denials are appealed
    Insurers of qualified health plans (QHP) sold on HealthCare.gov denied 20% of in-network claims in 2023 and 36% of out-of-network claims ... 93% (436 million claims) filed for in-network services. Of these in-network claims, 86 million were ultimately denied ... fewer than 1% of denied claims were appealed
    backsC27
  9. S09primarycompany release2026-03-10
    what Epic's own revenue cycle AI does, in its words
    At health care systems most actively using Penny, coding-related denials have dropped by more than 20% ... organizations are creating denial appeal letters 23% faster with Penny.
    backsC23
  10. S10primarycompany filing2026-03-02
    that Optum Insight sells revenue cycle technology and services to care providers
    backsC24
  11. S11tertiarynews2026-09-15
    the reported sale process; the Reuters original refuses this client
    Sources say the company has hired bankers to advise on a possible sale, though the plans could change and sale may not come to pass.
    backsC15
  12. S12tertiaryanalyst2026-08-26
    the long-term targets restated at the investor day: low double-digit growth, about 40% adjusted EBITDA margin, retention and cash conversion
    düşük çift haneli gelir büyümesi ve %40 düzeltilmiş FAVÖK marjı beklentisini yineledi
    backsC14
  13. S13secondaryvendor data2026-10-30
    Research pack, frozen 2026-11-01 (FMP market data, FINRA short interest, Form 4 roster)
    daily closes, the price decomposition, analyst estimates and ratings, short interest, insider roster
    backsC15C17C34C35
  14. S14primarycompany filing2026-10-26
    which sales were made under plans adopted earlier
    backsC17
  15. S15primaryindustry data2025-09-22
    how denial rates have moved by providers' own account, and how few use AI in claims
    41 percent of providers now face denial rates of 10 percent or higher, an issue that has grown each year since the first survey in 2022. ... only 14 percent are using it.
    backsC28
  16. S16primarycompany release2026-10-14
    the date of the next print
    Waystar to Report Third Quarter 2026 Financial Results on November 2, 2026
    backsC41
נבנה מתוך content/WAY/thesis.json · התזה נבדקה לאחרונה ב-1 בנובמבר 2026. העמוד מסביר את החברה; הוא לא אומר כמה לשלם, מתי לקנות או באיזה היקף. התרגום לעברית נעשה בבינה מלאכותית, והנוסח האנגלי הוא הקובע.