Target Hospitality
בעלת בית וספקית מזון לצוותי בנייה: היא מקימה כפרי מגורים שלמים, עם חדרים ומטבחים, ליד מרכזי נתונים, תחנות כוח ומכרות מרוחקים, ומפעילה אותם.
הציונים
צמיחה3/4 ↑
ההכנסות ירדו מ-564 מיליון דולר ב-2023 ל-321 מיליון ב-2025, ואז עלו ב-39% ברבעון השני של 2026 בזכות מנוע אחד: כפרי מגורים למרכזי נתונים ולתחנות כוח.
איכות העסק2/4 →
המיטות שבבעלותה מביאות חוזים מהר, אבל גם מתחרות ומחנות שהקבלנים מקימים בעצמם יכולים לעשות את העבודה, והביקוש נגמר עם סיום כל פרויקט בנייה.
איתנות פיננסית3/4 ↓
החוב נטו היה קטן ביוני, אבל כ-320 מיליון דולר מהבנייה ממומנים בהלוואות, ממסגרת אשראי של 660 מיליון דולר עד 2031.
יכולת ביצוע3/4 ↑
בתוך שנה וחצי היא החליפה את ההכנסות מהחוזה הממשלתי שאבד, והעלתה פעמיים את תחזית 2026; הכפרים הגדולים עוד לא נפתחו.
ערך לבעלי המניות4/4 →
מספר המניות המדוללות ירד מ-105.3 מיליון ל-99.5 מיליון בתוך שנתיים, אחר כך באה רכישה חוזרת של 30 מיליון דולר, והבנייה ממומנת בחוב ולא במניות.
פוטנציאל3/4 ↑
הפוטנציאל מגובה בהתחייבויות: מינימום חוזי חתום, מועדי פתיחה ומימון, אבל הוא תחום בחוזים שמסתיימים בין 2027 ל-2031.
רמת סיכון2/4 →
שני לקוחות אחראים לשליש מההכנסות, בחוזה הגדול ביותר יש ללקוח זכות לבטל, ואת החוזה בדילי אפשר לבטל בהודעה של 60 יום.
תמחור3/4 ↑
בשווי של פי 4.7 מקצב הרווח הצפוי ביציאה מ-2027, המחיר מגלם את התוכנית וסבב חידושים אחד בערך, לא יותר.
חוזק הראיות3/4 →
תנאי החוזים והתוצאות מדווחים, אבל זהות הלקוחות, דמי הביטול והסיכוי לחידוש אינם נחשפים.
אם ההימור מצליח: 1.3×. אם הוא נכשל: נשארים כ-25%.
השורה התחתונה
הציון שלנו לחברת Target Hospitality: ניטרלית. העסק טוב: יש לה אלפי חדרים שאפשר להעביר מהר לאתר חדש, וב-2026 חתמו איתה בוני מרכזי נתונים ותחנות כוח על חוזים בהיקף של יותר מ-1.7 מיליארד דולר. המחיר הוגן. הוא כבר מגלם את החוזים האלה וסבב חידושים אחד בערך, בזמן שהחוזים משכנים צוותי בנייה שעוזבים כשהבנייה נגמרת. כהימור, המחיר כבר מגלם הצלחה: אם התוכנית תצליח, החברה כולה תהיה שווה רק מעט יותר מהיום, ואם היא תיתקע, לבעלי המניות יישאר כרבע. ההערכה תלויה בשאלה אם כפר כלשהו של מרכז נתונים ימשיך לפעול אחרי שהבנייה שלו תסתיים.
הטיעון לטווח הארוךבניית מרכזי נתונים ל-AI ותחנות כוח במקומות ריקים דורשת אלפי מיטות במהירות, ול-Target כבר יש אותן.
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
- Net debt rises with the $313M to $333M of second-half capital spending (C20), so company value on the year-end balance sheet will be higher.
- Trailing EBITDA is H2 2025 plus H1 2026, from released quarterly figures, not a filed annual total.
- Minimum revenue understates contracts with variable revenue and options, such as the Hub's $20M to $40M a year and extensions to 2035 (C07).
- Assets outlive contracts and can be moved: the beds from the lost 2025 government contract now serve WHS (S05).
החברה
חברה שבונה מרכז נתונים או תחנת כוח בשטחים הריקים של מערב טקסס צריכה אלפי עובדים באתר, ואין להם איפה לישון. Target מביאה חדרים מודולריים שבבעלותה, מוסיפה מטבחים, כביסה ואבטחה, ומפעילה את הכפר כולו מסביב לשעון, בחשבון אחד.
הכפר החדש הגדול ביותר שלה, בצפון טקסס, מיועד לכ-4,000 איש; כפר אחר, לתשתיות AI, לכ-3,370. בלעדיה, הקבלן מקים מחנה משלו או משלם לצוותים כדי שייסעו כל יום שעות ממוטלים רחוקים.
הראיות (באנגלית) · 3 טענות
The filing does not say what the termination fee covers in every case, only that in certain circumstances it compensates invested capital and contractual economics.
ממה היא מרוויחה
כל חוזה הוא שכירות של החדרים ועוד תשלום על ארוחות ושירותים, עם מינימום שהלקוח משלם גם כשהמיטות לא מלאות. ברבעון שהסתיים ביוני 2026 השירותים היו 61% מההכנסות והשכירות 36%. לקוחות משלמים לא פעם מראש, וזה מימן חלק גדול מהבנייה: התזרים מפעילות שוטפת במחצית הראשונה הגיע ל-111.0 מיליון דולר. הכסף נעצר כשהחוזה מסתיים, אלא אם הוא מחודש.
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
פירוט מקורות ההכנסה
| מקור | משקל במכירות (הרבעון השני של 2026) | איך |
|---|---|---|
| הכנסות משירותים | 61% | ארוחות, ניקיון, אבטחה וניהול הקהילה בכפרים, בחיוב לפי אדם או לפי מיטה. |
| הכנסות משכירות | 36% | שכירות על החדרים המודולריים, לפי הסכמי שכירות עם התחייבויות מינימום. |
| הכנסות מבנייה | 3% | בניית מרכז המגורים של Lithium Nevada, שהושלמה ברובה. |
ההנהלה
בראד ארצ'ר מנהל את החברה מאז 2019, והוביל את המעבר מעבודה לממשלה ולשדות הנפט לכפרים של מרכזי נתונים, אחרי אובדן החוזה ב-2025. הדירקטורים ונושאי המשרה מחזיקים 3.8%, והוא וסמנכ״ל המסחר קנו מניות בספטמבר. התגמול ארוך הטווח שלו תלוי ברווח לפני ריבית, מס ופחת, בתשואת המניה מול חברות קטנות אחרות וברף מחיר למניה. TDR Capital, בעלת השליטה מאז 2019, מכרה ב-2026 את רוב אחזקותיה.
הראיות (באנגלית) · 3 טענות
היתרון התחרותי, ומי מאיים עליו
למה הלקוחות נשארים
היתרון של Target הוא הגודל, בשוק של מפעילים קטנים. יש לה אלפי חדרים בטקסס, בניו מקסיקו ובנבדה, ולכן היא יכולה להעביר מיטות פנויות לאתר חדש: הכפר של מרכז הנתונים בפקוס דרש פחות מ-15 מיליון דולר של השקעה חדשה. הדוח השנתי של מתחרה מונה אותה בין החברות המעטות שמחזיקות ומשכירות יחידות מגורים בהיקף גדול.
החולשה היא הזמן. לפי אותה מתחרה, צוותי התפעול הם חמישית עד רבע מצוותי הבנייה, ולכן הצורך מגיע לשיא בזמן הבנייה.
הראיות (באנגלית) · 3 טענות
האיום
המתחרות הן מפעילות אזוריות ופרטיות, מוטלים וחניוני קרוואנים, וגם הקבלנים עצמם, שיכולים להקים מחנה משלהם. Civeo, המתחרה היחידה שנסחרת בבורסה, יצאה מארה״ב. במרכז המעצר בדילי הסיכון הוא שהממשלה תעביר את השוהים בו למקום אחר.
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
The 10-K describes the rivals as small independents and RV parks rather than funded firms (C35), and no rival is named in either.
המתחרות: CVEO, GEO, CXW, ועוד שלוש: פרטיות, פיתוח פנימי של לקוחות או נסחרות בחו״ל.
פירוט המתחרים
| סימול | מתחרה | תחומי התחרות | שלב | בסיס להשוואה |
|---|---|---|---|---|
| חברה פרטית | מפעילות אזוריות של מגורי עובדים, חלקן בבעלות קרנות השקעה פרטיותבסיס להשוואה: חברה פרטית | Workforce Hospitality Solutions (WHS) | כבר נמכר | חברה פרטית |
| CVEO | Civeoבסיס להשוואה: אותו מוצר | Workforce Hospitality Solutions (WHS) | כבר נמכר | אותו מוצר |
| פיתוח פנימי | יזמים וקבלנים שמשכנים את הצוותים שלהם בעצמםבסיס להשוואה: פיתוח פנימי | Workforce Hospitality Solutions (WHS) | כבר נמכר | פיתוח פנימי |
| לא נסחרת בבורסה | לודג'ים עצמאיים קטנים וחניוני קרוואנים באגן הפרמיאןבסיס להשוואה: לא נסחרים בבורסה | HFS-South | כבר נמכר | לא נסחרת בבורסה |
| GEO · CXW | מפעילים אחרים של מתקני מעצר עבור ICEבסיס להשוואה: לא נבדק | ממשלה | כבר נמכר | לא נבדק |
פוטנציאל הצמיחה
גודל ההזדמנות
ההוצאה הפרטית על בניית מרכזי נתונים בארה״ב עמדה באוגוסט 2026 על קצב שנתי של 84.95 מיליארד דולר, עלייה של 73% בתוך שנה. מה שאיש לא מפרסם הוא כמה מזה הולך על שיכון הצוותים, ולכן אי אפשר להעריך את גודל השוק מבחוץ. ההנהלה מעריכה אותו בכ-18 מיליארד דולר במרכזי נתונים, בחשמל ובכרייה, נתון שאף מקור חיצוני לא בודק.
הראיות (באנגלית) · 2 טענות
It is built from historical hospitality-service shares applied to announced projects, and no outside body publishes the figure.
מי כבר התחייב
שבעה חוזים כוללים התחייבויות מינימום: שני כפרים לענקיות ענן בטקסס, כפר לתשתיות AI, שני כפרים לתחנות כוח, הכפר הראשון למרכז נתונים ומרכז מגורים למכרה ליתיום. הלקוח הגדול ביותר יכול לפרוש מהחוזה, במקרים מסוימים בתשלום דמי ביטול, והממשלה יכולה לבטל את החוזה בדילי בהודעה של 60 יום.
הראיות (באנגלית) · 7 טענות
The filing does not say what the termination fee covers in every case, only that in certain circumstances it compensates invested capital and contractual economics.
התוצאות
המספרים
המכירות צמחו ב-12% ב-12 החודשים שהסתיימו ביוני 2026, לעומת −17% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2025.
שיעור הרווח התפעולי שלילי: −11%, לעומת 43% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2023.
ההוצאות התפעוליות אוכלות 25 סנט מכל דולר מכירות, לעומת 22 סנט בשנה שהסתיימה בדצמבר 2021.
הפסד של 9.8% בשנה על ההון העצמי, לעומת הפסד של 4.7% בשנה שהסתיימה בדצמבר 2021.
התזרים מפעילות שוטפת הסתכם ב-170 מיליון דולר, 49% מהמכירות, לפני ההשקעות ברכוש קבוע, שהחברה לא מתייגת בדיווח שלה.
החוב שלה גבוה ב-38.6 מיליון דולר מהמזומנים שבקופה, סכום ששווה לכ-0.2 שנים של תזרים מפעילות שוטפת.
מספר המניות עלה ב-3.7% בארבע שנים וחצי, והתגמול במניות מסתכם ב-2.2% מהמכירות.
כל המספרים
נתונים מדוחות ה-10-K וה-10-Q של החברה, נכון ל-1 בנובמבר 2026. שנת הכספים של החברה מסתיימת בדצמבר.
| דצמבר 2021 | דצמבר 2022 | דצמבר 2023 | דצמבר 2024 | דצמבר 2025 | 12 חודשים עד יוני 2026 | |
|---|---|---|---|---|---|---|
| גודל וצמיחה | ||||||
| מכירות | $291M | $502M | $564M | $386M | $321M | $347M |
| צמיחת המכירות | +29% | +72% | +12% | −31% | −17% | +12% |
| רווח | ||||||
| שיעור הרווח הגולמי | 35% | 49% | 56% | 46% | 13% | 14% |
| שיעור הרווח התפעולי | 13% | 35% | 43% | 28% | −11% | −11% |
| שיעור הרווח הנקי | −1.6% | 15% | 31% | 18% | −12% | −11% |
| עלות הצמיחה, לכל דולר מכירות | ||||||
| הוצאות מכירה, הנהלה וכלליות | 16% | 12% | 10.0% | 14% | 18% | 19% |
| תגמול מבוסס מניות | 1.7% | 3.8% | 2.0% | 1.9% | 2.4% | 2.2% |
| מזומנים | ||||||
| תזרים מפעילות שוטפת | $105M | $306M | $157M | $152M | $74.1M | $170M |
| מאזן | ||||||
| מזומנים והשקעות לזמן קצר | $23.4M | $182M | $104M | $191M | $8.35M | $6.07M |
| חוב | $332M | $331M | $179M | $182M | $3.76M | $44.7M |
| מזומן נטו | −$308M | −$149M | −$75.5M | $8.89M | $4.59M | −$38.6M |
| תשואות ומניות | ||||||
| תשואה על ההון המושקע | - | 25% | 34% | 14% | - | - |
| מספר המניות (בדילול מלא) | 96.6M | 100M | 105M | 101M | 99.5M | 100M |
עלות הצמיחה
כאן הצמיחה עולה בהון ולא בהוצאות שוטפות. כל כפר חדש נקנה ונבנה מראש, כ-500 מיליון דולר ב-2026, ואחר כך מרוויח ברווחיות גבוהה עם מעט תקורה נוספת, ולכן הרווח צומח מהר בהרבה מהמכירות. הסיכון הוא שההון נלווה על סמך חוזים שמסתיימים בתוך כמה שנים.
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
- Two weeks earlier the exit-2027 targets were $700M and $260M (S07), so the figure moved with one new award.
- An exit pace is one quarter annualised, not a year's result, and it excludes the cost of the capital spent to reach it.
הדוח האחרון (10 באוגוסט)
הרבעון שהסתיים ביוני 2026, לפי הדוחות.
ברבעון שהסתיים ביוני 2026 ההכנסות עלו ב-39% ל-85.5 מיליון דולר, והרווח לפני ריבית, מס ופחת (EBITDA) גדל פי יותר מחמישה, ל-18.2 מיליון דולר. הכפרים החדשים עשו את ההבדל: למגזר WHS נשארו 19.4 מיליון דולר מכל 36.3 מיליון שחייב. כפרי שדות הנפט נחלשו: 70% מהמיטות היו תפוסות, לעומת 76% שנה קודם.
שבועיים אחר כך כפר חדש לענקית ענן, בהיקף של 250 מיליון דולר, הביא להעלאה נוספת של תחזית 2026.
מה זה אומר על התזההדוח הוכיח שהכפרים החדשים מרוויחים לכל מיטה הרבה יותר מהעסק שהם החליפו, ושהלקוחות ממשיכים לחתום. הוא השאיר פתוחה את השאלה שההערכה תלויה בה: מה קורה לכל כפר כשהבנייה שלו נגמרת.
הרבעון בפירוט
צמיחת המכירות לעומת הרבעון הקודם, לפי הדוחות.
רווח למניה $-0.09 לעומת $-0.11 צפוי; $-0.09 לפי הדוחות, ללא התאמות.
הראיות (באנגלית) · 3 טענות
לאן הלך הכסף
ב-2025 היא פרעה את האג״ח היקרות שלה, בספטמבר קנתה מניות ב-30 מיליון דולר כשבעלת המניות הגדולה מכרה, וב-2026 היא משקיעה כ-500 מיליון דולר בכפרים חדשים, במימון מקדמות של לקוחות ומסגרת אשראי חדשה של 660 מיליון דולר, ולא בהנפקת מניות.
בעלי עניין ברבעון השלישי של 2026: 8 רכישות ו-2 מכירות, לפי דיווחי Form 4 שלהם.
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
המחיר, ואיפה אנחנו חלוקים על השוק
בקצרה. הוגן. המחיר מגלם את החוזים החתומים וסבב חידושים אחד בערך, אבל עדיין אין הוכחה שכפר של מרכז נתונים ממשיך לפעול אחרי שהבנייה נגמרת.
המניה ירדה ב-36% מסוף ספטמבר ועד 13.67 דולר ב-30 באוקטובר, בלי שום חדשות מהחברה. הירידה הגיעה כשבעלת השליטה לשעבר, TDR Capital, מכרה וחילקה מניות.
המבחן הבא קרוב: הדוח לרבעון שהסתיים בספטמבר, ב-5 בנובמבר, אמור להראות אם שני הכפרים הגדולים קלטו בזמן את העובדים הראשונים. ומאחורי הכול, בניית מרכזי הנתונים בארה״ב עדיין עולה מהר, אף שטקסס בודקת כל פרויקט שממתין לחיבור לרשת החשמל.
הראיות (באנגלית) · 7 טענות
The filing does not say what the termination fee covers in every case, only that in certain circumstances it compensates invested capital and contractual economics.
Meta, OpenAI and Amazon said they would comply, and the order targets grid connection, not construction under way (S19).
איך לקרוא את המכפיל
כולל החוב, החברה עולה כ-1.41 מיליארד דולר. מה צריך לקרות:
1. ההנהלה מתכננת להגיע עד סוף 2027 לקצב שנתי של 300 מיליון דולר רווח לפני ריבית, מס ופחת; שווי החברה הוא כ-4.7 פעמים הקצב הזה. 2. לחוזים החתומים נשארו כ-2.0 מיליארד דולר הכנסות, ששוות כ-1.0 מיליארד דולר רווח לפני תקורה. 3. זה פחות מהמחיר של היום ועוד כ-320 מיליון דולר שעוד צריך להשקיע, ולכן נדרשים חידושים.
בכל אחד מארבעת הרבעונים האחרונים היא הפסידה כסף לפי הכללים החשבונאיים.
מול ההיסטוריה שלה. המכפיל על הרווח גבוה בהרבה מהמקובל אצל החברה, כי המשקיעים משלמים על כפרים שעוד לא נפתחו ולא על הרווח של היום.
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
- Net debt rises with the $313M to $333M of second-half capital spending (C20), so company value on the year-end balance sheet will be higher.
- Trailing EBITDA is H2 2025 plus H1 2026, from released quarterly figures, not a filed annual total.
- Two weeks earlier the exit-2027 targets were $700M and $260M (S07), so the figure moved with one new award.
- An exit pace is one quarter annualised, not a year's result, and it excludes the cost of the capital spent to reach it.
- Minimum revenue understates contracts with variable revenue and options, such as the Hub's $20M to $40M a year and extensions to 2035 (C07).
- Assets outlive contracts and can be moved: the beds from the lost 2025 government contract now serve WHS (S05).
המכפיל מול המתחרים
רק Civeo מוכרת את אותו דבר לאותם לקוחות בחלק גדול מפעילותה. להשוואת מכפילים צריך לפחות שתיים, ולכן את המחיר שופטים מול ההיסטוריה של Target עצמה.
ההימור: מה הוא מניב אם יצליח
ההימור הוא על החברה כולה: כפרי מרכזי הנתונים הגדולים נפתחים בזמן ומגיעים לקצב שההנהלה צופה ל-2027, מחוזים שכבר נחתמו.
וגם אז, כשמעריכים אותה כעסק שהחוזים שלו מסתיימים בתוך כמה שנים, החברה שווה רק מעט יותר מהיום, ולכן ההימור יקר. אם הכפרים יתעכבו ושום חוזה לא יחודש, לבעלי המניות יישאר כרבע ממה שבידיהם, כי הבנייה ממומנת בחוב.
| EBITDA בעוד שנתיים עד שלוש | כמה מיטות בחוזה נדרשות | במכפיל שצוין |
|---|---|---|
| $200.00M | כ-7.4 אלף בשמירה של 100% | 0.9× |
| 300.00 מיליון דולר (הצלחה גדולה) | כ-11.1 אלף בשמירה של 100% | 1.3× |
| $400.00M | כ-14.8 אלף בשמירה של 100% | 1.7× |
כדי להניב פי 2 (הימור הוגן) יידרשו כ-469.10 מיליון דולר EBITDA (כ-17.4 אלף מיטות בחוזה), וכדי להניב פי 5 (הימור זול), כ-1.17 מיליארד דולר EBITDA (כ-43.4 אלף מיטות בחוזה), באותו מכפיל.
השלבים שעליה לעבור
- הושלם ארבעה כפרים ל-AI ולחשמל נחתמו ומכניסים הכנסות
- בתהליך העובדים הראשונים נכנסים לכפר Data Center Hub ולכפר AI Infrastructure Community עד 31 בדצמבר 2026
- טרם התחיל השלמת הכפר Data Center Hub לכ-4,000 איש עד 30 ביוני 2027
- טרם התחיל חידוש חוזה של מרכז נתונים אחרי התקופה הראשונה שלו עד 30 בספטמבר 2027
הפירוט שמאחורי הדירוג
הראיות (באנגלית) · 5 טענות
- Two weeks earlier the exit-2027 targets were $700M and $260M (S07), so the figure moved with one new award.
- An exit pace is one quarter annualised, not a year's result, and it excludes the cost of the capital spent to reach it.
- Net debt rises with the $313M to $333M of second-half capital spending (C20), so company value on the year-end balance sheet will be higher.
- Trailing EBITDA is H2 2025 plus H1 2026, from released quarterly figures, not a filed annual total.
איפה אנחנו חלוקים על השוק
בום בניית AI שיכפיל את המכירות של Target עד 2027 ויעביר אותה לרווח, וכל האנליסטים חיוביים.
החוזים אמיתיים, אבל הם משכנים צוותי בנייה ומסתיימים עם כל פרויקט, ולכן המחיר הוגן ולא זול.
ייתכן שהשוק צודק והבונים ימשיכו להגיע: בניית מרכזי הנתונים עדיין עולה, ו-Target ממשיכה לזכות בחוזים, חלקם על בסיס מיטות פנויות ובעלות נמוכה. אם הכפרים יעברו מקמפוס גמור אחד לבא אחריו, חידוש ייראה כמו חוזה חדש.
מנגד, העדות היחידה על מה שקורה אחרי הבנייה מגיעה ממתחרה, ו-Target מעולם לא דיווחה אם חוזה של מרכז נתונים חודש או לא.
מה אומרים האנליסטים
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
מה יכול להשתבש, ואיך נדע
הסיכונים
- כמה לקוחות גדולים. שני לקוחות היו שליש מההכנסות במחצית הראשונה, והחוזה החדש הגדול ביותר מאפשר ללקוח לפרוש, לפעמים בתשלום דמי ביטול.
- הממשלה מבטלת את דילי. את החוזה של מרכז המעצר, הרווחי ביותר לכל מיטה, אפשר לבטל בהודעה של 60 יום; חוזה דומה הסתיים כך ב-2025.
- טקסס מאטה את מרכזי הנתונים. המושל הורה לבדוק כל מרכז נתונים שממתין לחיבור לרשת החשמל, ורוב הכפרים החדשים נמצאים בטקסס.
- בנייה בכסף לווה. על כ-320 מיליון דולר של בנייה עוד צריך לשלם ב-2026, רובם בהלוואות על סמך חוזים שמסתיימים בתוך כמה שנים.
- מוכרת גדולה. בעלת השליטה לשעבר עדיין מחזיקה כ-14.6%, אחרי שמכרה השנה את רוב אחזקותיה.
הראיות (באנגלית) · 6 טענות
The filing does not say what the termination fee covers in every case, only that in certain circumstances it compensates invested capital and contractual economics.
Meta, OpenAI and Amazon said they would comply, and the order targets grid connection, not construction under way (S19).
שאלות פתוחות
- האם לקוח כלשהו של מרכז נתונים מחדש את הכפר שלו אחרי שהקמפוס נבנה, ובאיזה היקף?
- כמה יחויב הלקוח של כפר תשתיות ה-AI לשלם אם יסיים את החוזה מוקדם?
- האם Target מנסה למכור את מרכז המעצר בדילי?
הראיות (באנגלית) · 4 טענות
The filing does not say what the termination fee covers in every case, only that in certain circumstances it compensates invested capital and contractual economics.
מה ישנה את ההערכה שלנו
- ניטרלית→אטרקטיביתמחיר שמגלם רק את החוזים החתומים
נדרשים כל אלה:
- ○החברה מוערכת בפי 9 מתוכנית הרווח שלה ל-2026, לפני ריבית, מס ופחת.נבדק מדי יום
- ○הרווח הרבעוני לפני ריבית, מס ופחת מגיע ל-40 מיליון דולר, כשהכפרים הגדולים מתמלאים.ייבדק בדוח הבא, עד 5 בנובמבר
- ניטרלית→אטרקטיביתהוכחה שהכפרים ממשיכים לפעול אחרי הבנייה
נדרשים כל אלה:
- ○Target מודיעה שלקוח של מרכז נתונים או של תחנת כוח חידש או האריך כפר מעבר לתקופה הראשונה.במעקב שוטף
- ○הרווח הרבעוני לפני ריבית, מס ופחת מגיע ל-60 מיליון דולר.ייבדק בדוח הבא, עד 5 בנובמבר
נטעה גם אם
- מרכז המגורים בצפון טקסס או כפר תשתיות ה-AI נפתחים אחרי סוף 2026.
- הממשלה מבטלת את החוזה בדילי.
- הרווח לפני ריבית, מס ופחת ל-2026 יורד מתחת ל-105 מיליון דולר.
מה בהמשך
- 5 בנובמבר 2026 תוצאות הרבעון השלישי של 2026: האם הכפרים Data Center Hub והכפר AI Infrastructure Community קלטו את הדיירים הראשונים, והאם תחזית 2026 נשמרת.
כל האירועים הצפויים
- 5 בנובמבר 2026 תוצאות הרבעון השלישי של 2026: האם הכפרים Data Center Hub והכפר AI Infrastructure Community קלטו את הדיירים הראשונים, והאם תחזית 2026 נשמרת.
- 30 ביוני 2027 השלמת הכפר Data Center Hub: האם הכפר הגדול ביותר מגיע בזמן לכ-4,000 איש.
- 30 בספטמבר 2027 סיום התקופה הראשונה של המיטות הראשונות בכפר Data Center Community: המבחן הראשון לשאלה אם לקוח של מרכז נתונים מחדש אחרי הבנייה.
מה קרה מאז
- 1 בנובמברהתזה נכתבהניטרלית, ביטחון בינונינכתב לבקשת הבעלים ארבעה ימים לפני דוח הרבעון השלישי של 2026, אחרי שהמניה ירדה ב-36% מספטמבר.
מקורות 19
Sources - 19
Every claim above cites one of these, or states the reasoning that derived it. The quote is frozen at the date it was read: a link can rot, and an agent fetch returns a reading of a page rather than the page. Backs counts the whole claim ledger, so it can name a claim this page does not surface.
- S01primarycompany filing2026-03-11business description, segments, the Data Center Community contract, the DIPC terms and cancellation clause, competition, customers, employees, management's market estimatebacksC01C02C10C15C17C30C35C36C38
- S02primarycompany release2026-03-11FY2025 revenue, net loss, adjusted EBITDA and cash flow
Adjusted EBITDA (1) of $53.2 million.
backsC02 - S03primarycompany filing2026-05-11terms of the West Texas Power, Pecos Power, Data Center Hub and AI Infrastructure contractsbacksC07C08C09C30
- S04primarycompany release2026-05-11Q1 2026 revenue, net loss and adjusted EBITDA
Adjusted EBITDA (1) of $9.9 million.
read, but no claim rests on it - S05primarycompany filing2026-08-10Q2 2026 results by revenue type and segment, the four 2026 contracts, Lithium Nevada and DIPC terms, capital spending, debt, the new credit facility, customers, share countbacksC01C03C04C05C06C11C15C17C18C19C20C22C29C30C39
- S06primarycompany release2026-08-10Q2 2026 segment revenue, adjusted gross profit, beds, rates and utilisation, adjusted EBITDA, liquidity
With average WHS utilized beds surpassing 4,000 during the quarter, Target continues to demonstrate the depth of its operational platform
backsC04C05C13C19C30 - S07primarytranscript2026-08-10the leverage plan, the renewal rate, the Dilley question, competition and the pipeline
we expect leverage to decline as these communities open and anticipate exiting 2027 with net leverage well below 3x based on our current project schedule
backsC14C16C21C32C37 - S08primarycompany release2026-08-26the Pecos hyperscaler contract, the raised 2026 outlook and the exit-2027 target
Together, these factors position the Company to achieve annualized revenue exceeding $750 million and annualized Adjusted EBITDA (1) above $300 million exiting 2027.
backsC12C13C14C20C29C30 - S09primarycompany filing2026-09-09TDR's sale of 14.0M shares at $18.50 plus a 2.1M option, and the company's $30M repurchasebacksC22C23C40
- S10primarycompany release2026-09-10the number of shares repurchased
The Company purchased from the underwriters 1,693,599 shares of Common Stock (the "Repurchase Shares") at a price per share equal to the price per share paid by the underwriters to the Selling Stockholders in the Offering
backsC22C29 - S11primarycompany filing2026-10-26TDR's remaining 14,303,619 shares and the 22 October distribution in kindbacksC23
- S12primarycompany filing2026-10-01the October block sale noticebacksC23C40
- S13primarycompany filing2026-04-07beneficial ownership, the chief executive's pay, the pay measures and TDR's 2024 take-private proposalbacksC23C24C25C26
- S14secondaryvendor data2026-10-31Research pack (FMP market tier, FINRA short interest, Form 4 feed), frozen at content/TH/research-pack.jsoncontent/TH/research-pack.jsondaily closes, the analyst series, consensus estimates, insider trades, short interestbacksC03C24C27C28C29C40
- S15primarycompany filing2026-03-03Civeo Corporation Form 10-K for the year ended December 31, 2025 Civeo Corporationa rival's description of the market, the firms it competes with, and how headcounts fall after constructionbacksC31C35
- S16primarycompany filing2026-08-06CoreCivic, Inc. Form 10-Q for the quarter ended June 30, 2026 CoreCivic, Inc.the counterparty's account of the Dilley agreement and its termbacksC15
- S17primarygovernment data2026-10-01US Census Bureau, Value of Construction Put in Place, private construction seasonally adjusted annual rate (privsatime.xlsx) US Census Bureauprivate data-centre construction spending by month
Aug-26p | ... Data center 84950; Aug-25 | ... Data center 49052 (millions of dollars, seasonally adjusted annual rate)
backsC33 - S18primaryregulator2026-08-03Office of the Texas Governor, 'Governor Abbott Directs Comprehensive Data Center Audit' Office of the Governor of Texasthe Texas audit of data centres in the grid queue and the size of that queue
ERCOT is currently considering approximately over 474 gigawatts of requests to connect to the Texas grid
backsC34 - S19secondarynews2026-08-10Texas Public Radio, 'Gov. Greg Abbott touts tech company cooperation' Texas Public Radiohow the large data-centre builders answered the Texas audit
Gov. Greg Abbott is touting major technology companies' responses to his temporary moratorium on data centers
backsC34